مشکل اینترنت دانلود منجر

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Soheil Sadrnejad ،‏ 1 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1840 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 20 آوریل 2013     12:04 ق.ظ #

mpedram

Subscriber
4 پست3 تاپیک

سلام بعد از چند سال استفاده پیاپی بدون هیچ مشکلی از idm برای دانلود از وبسایت دیلی موشن، جدیداً با مشکلی غریب مواجه شدم: ارور میده: HTTP/ 1.1 403 Forbidden ! من یه سرچی داخل اینترنت زدم که گفته می شد بعلت فیلتر شکن و این حرفاست که باید رفت به قسمت option برنامه و بخش proxy/socks ، در اونجا یه سری تغییراتی را اِعمال کرد! که بیشتر کاربردش برای یوتیوب بود! اما برای دیلی موشن توفیری نداشت، باز همان ارورِ کوفتی رو میداد! باس چه کرد؟ idm دیگه من بعد اجازه دانلود از دیلی موشن رو نمیده یا از کامپیوتر من مشکلی هست؟

0  تشکر
شنبه ، 25 جولای 2015     1:34 ق.ظ #

Soheil Sadrnejad

Subscriber
6 پست0 تاپیک

من هم همین مشکل رو هر چند وقت یک بار با IDM پیدا می کنم،

من احتمال می دم به خاطر استفاده از فیلترشکن این طوری میشه، چون IP تغییر می کنه، سرور قطع میشه.

اما بعدش هم که بدون فیلتر شکن میری بازم دانلود نمی کنه، و ارور میده؛ برای رفع این مشکل یک بار IDM رو از کنترل پنل و program files کلا پاک کن و ورژن جدیدش رو از .p30download.com دانلود کن.

اینم بدونید بد نیست که IDM اخیرا خیلی سر کپی رایت سفت و سخت گرفته و برای کرک کردنش باید دقت کنید که همه مراحل رو درست انجام بدید.

0  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .