مشکل ایجاد shortcut در usb

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  kalhor ،‏ 10 ماه و 4 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 402 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 6 دسامبر 2015     4:20 ب.ظ #

سید حسن میرعربشاهی

Subscriber
20 پست8 تاپیک

سلام ببخشید من وقتی هر فلش رو به سیستمم می زنم یک شورتکات از فلش می سازه و وقتی روی اون کلیک می کنم محتویات فلش رو می بینم. وقتی من فلش رو به سیستمم متصل می کنم و سپس به سیستم دیگری میزنم محتویات پاک شده ولی حجم اشغال شده فلش هست ولی hidden نیست فایل ها و حتی از folder option هم اقدام کردم مشکل حل نشد و وقتی با آنتی ویروس تو اون سیستم اسکن می کنم میگه ویروس داره.

فکر می کنم مشکل از سیستم خودم باشه ولی با آنتی ویروس اسکن می کنم ویروسی در کامپیوترم نیست.

میتونید برای اینکه بهتر بفهمید منظورم رو فیلم زیر رو ببینید.

آدرس: http://s6.picofile.com/file/8226651634/shortcut%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84.rar.html

خواهش میکنم و ممنون میشم که بهم کمک کنید و بگید که چیکار کنم که ویروس از رو کامپیوترم پاک بشه.

ممنون. لطف کردید که سوال من رو خواندید.

1  تشکر
دوشنبه ، 7 دسامبر 2015     2:34 ب.ظ #

kalhor

Subscriber
115 پست62 تاپیک

با سلام

دوست عزیز موقع show کردن در فولدر آپشن تیک های زیرش رو هم بردارید قطعا فایل ها نمایش داده میشن

و این که مشکل از سیستم شماس

این ویروس وقتی توی کامپیوتر شما باشه آنتی ویروس قادر به شناسایی اون نیست

البته وقتی شرتکات میسازه صرفا یه شرتکات نیست و اون یک فایل اجراییه که شما برای بار اول اونو توی کامپیترتون اجرا کردین و هر بار فلش رو به کامپیوتر میزنین اونو توی فلشتون تولید میکنه

تنها راهی که به ذهن بنده میرسه ویندوزتون رو عوض کنید و قبل از نصب گرافیک و سایر ابزار و نرم افزار ها آنتی ویروس کسپر 2015 نصب کنید وقتی ویروس کشی تموم شد اقدام به نصب نرم افزارهاتون کنید

1  تشکر
سه شنبه ، 12 ژانویه 2016     7:40 ب.ظ #

سید حسن میرعربشاهی

Subscriber
20 پست8 تاپیک

سلام ببخشید خواهش می کنم سریع جواب من رو بدهید.

میخواستم بگم که سیستم من به ویروس shortcut آلوده شده و هر فلش رو به سیستم میزنم اون رو شورتکات می میکنه و آنتی ویروس هم شناسایی نمیکنه. می خواستم بپرسم یه سایت گفت از نرم افزار Back 2 Normal Mode استفاده کنم . ولی گفته بود درایو ویندوز رو اسکن نکنید با این نرم افزار Back 2 Normal Mode پس چیکار کنم ؟ به احتمال زیاد درایو ویندوز مشکل داره دیگه.

میشه بگید ؟ من میخوام ویندوزم رو عوض کنم . اول این نرم افزار رو بریزم و اسکن کنم و بعد یا از (( یکی دیگه پرسیدم گفت ویندوز رو عوض کن بعد کسپرسکی بریز پاک کن.))

می خواستم بگم فلش هایی که تو این مدت زدم به سیستم آلوده شدند. چیکار کنم که بعد از نصب ویندوز با زدن اون فلش ها دوباره ویندوز ویروسی و خراب نشه .

ممنون.

میشه بگید از کدوم نسخه کسپرسکی استفاده کنم؟ چندتا داره . کدوم بهتره

anti virus

internet security

Total Security

کدوم؟

ممنون.

0  تشکر
سه شنبه ، 12 ژانویه 2016     7:58 ب.ظ #

kalhor

Subscriber
115 پست62 تاپیک

با سلام و خسته نباشید

ابتدا ویندوز رو عوض کنید اما درایورها رو اصلا نصب نکنید

کسپراسکای لب 2015 آنتی ویروسرو نصب کنید بعد از نصب و کرک ویندوز رو دوباره اجرا کنید و تک به تک درایو ها رو اسکن کنید ترجیحا درایو سیستم رو اسکن نکنید

بعد از اسکن وحذف شورت کات ها ویندوز رو دوباره اجرا کنید و درایور ها رو نصب کنید

بعد از این هر وقت فلش یا هارد به سیستم وصل میکنید روی درایو دابل کلیک نکنید و از ستون بقل داخل بروید و اصلا روی فولدر های شورتکات کلیک نکنید آنها رو پاک کنید و پوشه های مخفی رو به حالت اول برگردونید

با مهر

1  تشکر
چهار شنبه ، 13 ژانویه 2016     7:34 ق.ظ #

سید حسن میرعربشاهی

Subscriber
20 پست8 تاپیک

ببخشید منظورتون kaspersky anti virus است؟

ببخشید فلش هایی رو که به سیستم زدم رو چطوری ویروسش رو پاک کنم؟ میشه بگید؟

قبل ویندوز بعد از نصب ویندوز ؟ کدوم؟ و چطوری؟

تو فلش میمونه دیگه.

ممنون که سریع پاسخ دادید.

0  تشکر
چهار شنبه ، 13 ژانویه 2016     7:35 ق.ظ #

سید حسن میرعربشاهی

Subscriber
20 پست8 تاپیک

ببخشید ترجیحا درایو سیستم رو اسکن نکنید؟

که تو درایو ویندوز باشه چی؟ چرا نباید این کار رو بکنم؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 13 ژانویه 2016     11:01 ق.ظ #

kalhor

Subscriber
115 پست62 تاپیک

1- اره

2- قبل از این که فلش بزنید چیزایی که عرض کردمو انجام بدید بعد از اون ویندوزتون که سالم باشه با یه اسکن پاک میشه

3- منظورم از ویندوز رو دوباره اجرا کن ریست است

4- ممکنه تو درایو فایل های سیستمی اشتباهی به عنوان ویروس پاک بشه و ویندوزتون خراب شه

مشکلی بود در خدمتم

1  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .