مشکل اعمال فونت بر روی قالب وبلاگ

این تاپیک 14 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهران ،‏ 5 ماه و 3 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 438 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 16 ژوئن 2016     2:09 ب.ظ #

علی رضایی

Subscriber
48 پست25 تاپیک

سلام دوستان یه قالب وبلاگ دارم طراحی می کنم من می دونم چه جوری باید به قالب فونت رو اضافه کرد کدهای سی اس اس شو بلدم ولی فونت ها آپلود نمیشه داخل میهن بلاگ چی کار کنم ممنون

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
جمعه ، 17 ژوئن 2016     9:23 ق.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

می تونید از سایت های انلاین استفاده کنید که فونت ها رو روی سرور خودشون از قبل آپلود کردند مثل fontonline.ir که کار باهاشون خیلی راحته برای مثال اگه بخوایید از فونت یکان تو وبلاگتون استفاده کنید کافیه کد زیر رو بین <head> و </head> قرار بدید و به بخش مورد نظر استایل  font-family: BYekan,'BYekan',tahoma;  رو بدید.

<link rel="nofollow" href='http://www.fontonline.ir/css/BYekan.css' rel='stylesheet' type='text/css'>

موفق باشید.

1  تشکر
جمعه ، 17 ژوئن 2016     1:16 ب.ظ #

علی رضایی

Subscriber
48 پست25 تاپیک

سلام فونتی رو که بنده مدنظرم هست فونت یکان اصلاح شده است که رد سایزهای کوچک مثلا 14 پیکسل خوانایی خوبی داره ولی متاستفانه در هیچکدوم از این سایتای آنلای فونت نیست حالا موندم چی کار کنم؟؟

1  تشکر
جمعه ، 17 ژوئن 2016     2:01 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

شما که فونت رو دارید ، یا باید یک هاست داشته باشید تا فونت رو در اونجا آپلود کنید و لینک فونت رو به اونجا بدید یا اینکه در آپلود سنتری آپلود کنید که بهتون لینک مستقیم میده و اون لینک رو باید در css بزارید

من چنین آپلود سنتری رو می شناسم ولی ولی متاسفانه همگی بعد 90 روز فایل ها رو پاک می کنن ، میتونید در این سایت ها به رایگان ثبت نام کنید و هر 90 روز یک بار فایلتونو دوباره آپلود کنید!!

2  تشکر
جمعه ، 17 ژوئن 2016     2:20 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

خوشبختانه راهشو پیدا کردم!
blog.ir به هر وبلاگ سه گیگابایت فضا برای فایل هاشون میده که لینک مستقیم داره و حرفی از حذف فایل نزده،یعنی اینکه همین فونت اصلاح شدهی یکان رو باید در اونجا آپلود کنید و لینک مسقیم دانلود فونت رو آدرس بدید و تمام

این طوری نگران حذف شدن فایلتون هم نیستید،البته احتمالا

البته خودم امتحان کردم جواب داد با اون فونت دلخواه مطلب نمایش داده میشد.

2  تشکر
جمعه ، 17 ژوئن 2016     2:29 ب.ظ #

علی رضایی

Subscriber
48 پست25 تاپیک

وایی خیلی ممنون مهران جان دم شما گرم ممنون امتحان می کنم بهتون خبر میدم واقعا ممنون :)

0  تشکر
جمعه ، 17 ژوئن 2016     2:40 ب.ظ #

علی رضایی

Subscriber
48 پست25 تاپیک

در blog.ir در کدوم قسمت باید آپلود کنم ؟؟

0  تشکر
جمعه ، 17 ژوئن 2016     2:42 ب.ظ #

علی رضایی

Subscriber
48 پست25 تاپیک

پیداش کردم ممنون

0  تشکر
جمعه ، 17 ژوئن 2016     2:53 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

خواهش می کنم

2  تشکر
جمعه ، 17 ژوئن 2016     2:54 ب.ظ #

علی رضایی

Subscriber
48 پست25 تاپیک

الان روی blog.ir که اپلود میکنم انگار برای دانلود اپلود کردم بعد که روی لینکش کلیک می کنم صفحه دانلودش رو برای من میاره نه لینک مستقیم که صفحه رو باز کنه صفحه فونت رو و کدهاشو بیاره

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 15 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .