مشکل اعمال تغییرات سایت بصورت 24 ساعته

این تاپیک 6 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محراب ،‏ 1 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 438 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 18 می 2015     3:44 ب.ظ #

moj ala

Subscriber
69 پست54 تاپیک

سلام دوستان اگه یکی کمک کنه خیلی ممنون میشم.هر گاه کدهای سایتم رو ویرایش میکنم یا یک بنر اضافه میکنم یا تعداد بازدیدهایی که خود سایت در صفحه اصلی سایت ثبت میکنه - بعد یک روز این تغییرات اعمال میشه و برای همه در سایتم نشون داده میشه-نکته قابل توجه اینکه من اگه در قسمت مدیریت محتوای سایت لاگین کنم و در تب جدید دیگر سایتم رو باز کنم درسته و هر چه ویرایش کنم و دوباره رفرش کنم آنی تغییرات رو توی مرورگر نشون میده-اما اگه لاگ اوت کنم و دوباره سایت رو رفرش کنم تغییرات 24 ساعت قبل رو نشون میده و هر چه که الان تغییر دادم رو نشون نمیده و اگه روز بعد دوباره بیام سایتم میبینم تغییراتی که دادم رو نشون میدهحالا دقیق هم 24 ساعته نیست و لی حدودا هر روز یک بار تغییرات رفرش میشه و نمایش داده میشه-یه چیز تعجب آور اینکه فقط مطالب آنی ثبت میشن و نمایش داده میشنممنون اگه بتونید پاسخ بدید.چون خیلی بده یک سایت 24 ساعتی تغییرات رو نشون بده مثلا آمار بازدید در صفحه اصلی سایتم صبح 2 نفر بوده و ظهر هم که میرم همونو نشون میده و وقتی شب میرم میبینم یهو نوشته 700 بازدید!یعنی یکدفعه اطلاعات رو رفرش میکنه

0  تشکر
دوشنبه ، 18 می 2015     5:48 ب.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

سلام از وردپرس استفاده می کنید ؟

0  تشکر
سه شنبه ، 19 می 2015     8:45 ب.ظ #

moj ala

Subscriber
69 پست54 تاپیک

بله از وردپرس

0  تشکر
سه شنبه ، 19 می 2015     10:33 ب.ظ #

علی

ناظم
173 پست3 تاپیک

سلام

بعد از لوگ اوت با استفاده از کلید های ctrl+f5 رفرش کنید ببینید درست میشه !

باتشکر

0  تشکر
پنجشنبه ، 21 می 2015     9:45 ب.ظ #

moj ala

Subscriber
69 پست54 تاپیک

نه علی آقا جواب نداد

0  تشکر
پنجشنبه ، 21 می 2015     10:34 ب.ظ #

علی

ناظم
173 پست3 تاپیک

1-آدرس سایتتون رو بزارید !

2- در پیام خصوصی در ارتباط باشید تا خودم هم یه تستی بکنم !

مشکلتون یکم عجیبه !!!!!!!!!!!!!!!

0  تشکر
شنبه ، 23 می 2015     2:02 ب.ظ #

محراب

Subscriber
180 پست52 تاپیک

شاید چیزی نصب کرده اید که تغییرات بعد از 24 ساعت اعمال بشه ویا وردپرستون آبدیت کنید و اگر نشد شاید کدی در قالبتون باشه که تغییرات رو بعد از 24 ساعت نشون بده

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .