مشکل اتصال Jetbrains IDE support

این تاپیک 7 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  بابک جهانبخشی ،‏ 4 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 199 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 28 جولای 2016     9:12 ب.ظ #

بابک جهانبخشی

Subscriber
3 پست1 تاپیک

با سلام

من پلاگین jetbrains IDE support نصب کردم اما نمیتونم ازش استفاده کنم و وقتی فعالش میکنم پیام not connected مشاهده میشه

ممنون میشم اگر کسی بتونه راهنماییم کنه که چطور باید connect بشه

0  تشکر
جمعه ، 29 جولای 2016     5:38 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام جناب جهانبخشی

اگر می خواید liveEdit استفاده کنید بهتره افزونه easy auto refresh رو برای کروم نصب کنید و از اون استفاده کنید که صفحه رو خودکار رفرش می کنه. liveEdit یه سری مشکلات داره که ممکنه اذیتتون کنه.

2  تشکر
جمعه ، 29 جولای 2016     12:58 ب.ظ #

بابک جهانبخشی

Subscriber
3 پست1 تاپیک

ممنون جناب آوند

من easy auto refresh نصب کردم به کمک تایمری که داره زمان رفرش شدن میشه تنظیم کرد فقط حتما باید گوگل کروم انتخاب بشه تا تغییرات اعمال بشه و نتیجه رو بشه دید و در حین کار در phpstorm نتیجه رو نمیشه دید مگر گوگل select بشه

0  تشکر
جمعه ، 29 جولای 2016     1:00 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

خوب شما یکبار که صفحه رو توی کروم باز کردید دیگه نبندید اون رو. هر تغیری که تو phpStorm بدید چون اونجا مدام رفرش میشه سریع میبینید

0  تشکر
جمعه ، 29 جولای 2016     1:09 ب.ظ #

بابک جهانبخشی

Subscriber
3 پست1 تاپیک

جناب آوند

من صفحه رو نمیبندم  و الان روی مونیتور هم صفحه phpstormرو دارم و هم گوگل کروم اما وقتی دارم توی phpstorm کار میکنم خب صفحه فعال phpstorm هستش و با اینکه پنجره کروم هم باز هستش و دارم میبینمش رفرش رو نشون نمیده تا زمانیکه کروم رو انتخاب کنم  و روش کلیک کنم یا بروش دیگه انتخابش کنم به محض انتخاب رفرش میشه مو بگونه ایکه همزمان با کار در phpstormتغییرات سریع ببینم نیست

0  تشکر
جمعه ، 29 جولای 2016     1:17 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

من تست کردم و چنین چیزی رو ندیدم.

کروم رو که باز کردید دکمه افزونه رو از بالا سمت راست بزنید. تایم رو رو 2 ثانیه ست کنید و start بزنید. اگر اینکارو کنید چه در حالت فعال و چه در پس زمینه رفش رو انجام میده مداوم.

اون افزونه jetbrains رو هم پاک کنید ..

1  تشکر
جمعه ، 29 جولای 2016     1:20 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

اگر نشد افزونه های auto refresh و super auto refresh رو هم تست کنید.

2  تشکر
جمعه ، 29 جولای 2016     2:24 ب.ظ #

بابک جهانبخشی

Subscriber
3 پست1 تاپیک

ممنونم

احتمالا اینکه تا زمانیکه کروم رو انتخاب نکنم رفرش رو نمیبینم به مسئله و مشکل دیگه ای ارتباط داشته باشه شاید تو تنظیمات  کروم با ویندوز ...

0  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .