مشکلات و راهنمایی php

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 2 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 580 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 24 مارس 2014     2:22 ب.ظ #

alirezafc

Subscriber
6 پست24 تاپیک

خسته نباشید .چند سوال و مشکل در طراحی سایتی با زبان php برام پیش اومده. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
من قسمت های header و left slidebar و right sidebar رو جداجدا طراحی کرده ام. و در ابتدای هر صفحه، به ترتیب این سه صفحه رو با تابع include فراخوانی میکنم. و همچنین یک اسلاید شو رو از یک صفحه ی دیگه include میکنم. در صفحه header یک منوی بازشونده هست که وقتی باز میشه میره زیره slideshow! آیا چه کار کنم که همه ی این صفحات رو include کنم بدون اینکه مثلاً منو بیفته زیر اسلایدشو.

ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم. چظور بفهمیم که فردی که سایت مارو ملاقات میکنه، میهمان هست و بعضی سایتها رو بهش نشون ندیم.
ببخشید زیاد شد . اما اگه امکان داره راهنمایی بفرمایید.
با تشکر

1  تشکر
دوشنبه ، 24 مارس 2014     4:37 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام برای سوال اول باید بگم که بهتره در استایل دهی برای منو position:relative قرار بدین و بعدش z-index رو مقدار عددی مثل 100 قرار بدین تا بیاد بالای اسلایدر،برای سوال بعدی هم حالا نگفتین سیستمتون چی هست اما روال اینه که یه تابع بنویسید چک کنه کاربر لاگینش ده یا نه،اگه نشده باشه کاربر رو به صفحه دیگه ای مثل خطا یا لاگین هدایت کنید.

1  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .