مشورت در مورد پکیج

این تاپیک 5 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  عباس بهرامی کیا ،‏ 3 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 925 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 11 دسامبر 2012     11:49 ب.ظ #

Xin

Subscriber
10 پست11 تاپیک

آموزش کامل HTML به زبان فارسی
یعنی فیلم آموزشیه که گویندش به زبان فارسی آموزش میده ؟ و اینکه آیا pdfe یا فیلم ؟

و آیا منی که صفر هستم با خریدن این پکیج که برای فروش گذاشتید واقعا حرفه ای میشم ؟

لطفا کامل توضیح بدید ممنون

http://www.7learn.com/shop-web-pack

ببخشید اینجا تاپیک زدم چون اونجا جواب من رو ندادید

0  تشکر
چهار شنبه ، 12 دسامبر 2012     10:47 ق.ظ #

عباس بهرامی کیا

Subscriber
33 پست17 تاپیک

سلام دوست عزیز

بنده چون سابقه ی خرید این پکیج رو دارم وظیفه خودم دونستم که این مطلب رو بهت بگم.

اگه قطعا خواستی این پکیج رو خریداری کنی حتما حتما مطمئن شو همین محتویاتی که توضیح داده رو داخل دی وی دی هام داشته باشه !

چون بنده شهریور ماه همین پکیج رو خریداری کردم  و پس از اینکه به یکی از دی وی دی ها احتیاج داشتم وقتی محتویاتش رو باز کردم متوجه شدم که اصلا چیزی به عنوانی که در آگهیش درج شده بود در این دی وی دی وجود نداره و تمام محتویات پوشه رو یک کیلو بایت یک کیلوبایت رایت کردند !

پس از یک ماه تماس با واحد پشتیبانی شرکت مربوطه هنوز هم به جوابی نرسیده ام متاسفانه !!!

پس شما که قصد خرید دارید اول با یک تماس ساده از خرید خودت مطمئن شو .

4  تشکر
چهار شنبه ، 12 دسامبر 2012     9:33 ب.ظ #

میلاد منفرد

Subscriber
15 پست12 تاپیک

اينا همش الکيه آقاي لقمان شما اين پکيجو يه چک بکنيد بعد بزاريد تو سايت من خريدم ولي اون چيزي که نوشته نيست آموزش Css نداره جاوااسکريپت داره اما اومده html درس داده به جاي جاوااسکريپت آموزش jqery که نوشته به زبان فارسي اما انگليسيه خلاصه فقط مردم رو خر کردن.

0  تشکر
چهار شنبه ، 12 دسامبر 2012     10:30 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

دقیقا درسته همش الکیه

0  تشکر
جمعه ، 14 دسامبر 2012     8:54 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سون لرن تبلیغ کننده است و این پکیج مال اون نیست . این پک ماله سایت سورس باران هست . و می تونید از اونجا پیگیری کنید .

2  تشکر
شنبه ، 15 دسامبر 2012     9:08 ق.ظ #

عباس بهرامی کیا

Subscriber
33 پست17 تاپیک

اینم سایت شرکت مربوطه :

SourceBaran.com

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .