مدیریت وب سایت

این تاپیک 9 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 2 سال و 9 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 701 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 9 مارس 2014     9:56 ق.ظ #

Leyla Zarei

Subscriber
16 پست6 تاپیک

سلام دوستان.من اولین بارمه که دارم یه سایتی رو میسازم.چجوری میشه سایت رو بعد از آپلود کردن مدیریت محتوایی کرد و یه جاهاییش رو آپدیت کرد؟...باید وارد کدهای پیج شد؟

0  تشکر
یکشنبه ، 9 مارس 2014     10:44 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام،میخاین وردپرس رو نصب کنید؟دامنه و هاست خریداری کردین؟

1  تشکر
یکشنبه ، 9 مارس 2014     10:48 ق.ظ #

Leyla Zarei

Subscriber
16 پست6 تاپیک

نه. فقط سایت رو ساختم.هنوز هیچ کاری نکردم. میخام صاحب سایت خودش بتونه آپدیت کنه.

میشه بگید مراحل کار رو؟

0  تشکر
یکشنبه ، 9 مارس 2014     10:54 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

بیشتر توضیح بدین،سایت رو خودتون طراحی کردین؟با PHP نوشتین؟برای اینکه صاحب سایت بتونه خودش سایت رو بروز کنه باید قسمت مدیریت براش طراحی کنید و از اونجا مطالب و اخبار یا گالری و هر چیز دیگه ای رو بتونه بروز رسانی کنه.

0  تشکر
یکشنبه ، 9 مارس 2014     10:59 ق.ظ #

Leyla Zarei

Subscriber
16 پست6 تاپیک

نه.با html  ساختم.من طراحی کردم و سفارش یه مشتری هست که میخاد اجناسش رو معرفی کنه و لارمه که چند وقت یه بار قیمتارو آپدیت کنه... یه مثال نشونم میدید واسه طراحی مدیریتش؟ چجوری بنویسمش؟

0  تشکر
یکشنبه ، 9 مارس 2014     11:04 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

یعنی فقط قسمت HTML رو طراحی کردین؟پس قسمت سمت سرور چی؟راستش برای طراحی مدیریت کار زیادی لازمه،باید اول قسمت دیتابیس رو طراحی کنید (جدول کاربرا،جدول اجناس،جدول سفارش ها و ...) و بعدشم در صفحات مدیریت مثلا به منو درست میکنید برای این بخش ها ،مثلا منوی کاربران (با امکانات اضافه کردن کاربر و حذف کاربر و ویرایش کاربر و ...) برای اجناس هم همینطور و برای قسمت های دیگه هم به همین روش.ولی تمام اینا نیاز به تسلط روی PHP و mysql برای دیتابیس داره تا بتونید طراحیش کنید.

0  تشکر
یکشنبه ، 9 مارس 2014     11:17 ق.ظ #

Leyla Zarei

Subscriber
16 پست6 تاپیک

کلا نا امید شدم.ای بابا.........

0  تشکر
یکشنبه ، 9 مارس 2014     11:22 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب روشش همینه،شما برای طراحی سایت به صورت کامل باید علاوه بر قسمت طراحی که شامل کد های HTML,CSS,JS میشه زبان های سمت سرور برای پردازش درخواست ها و انجما تراکنش های دیتابیس رو هم یاد بگیرید و به اونها تا حد زیادی تسلط داشته باشید.

0  تشکر
یکشنبه ، 9 مارس 2014     11:27 ق.ظ #

Leyla Zarei

Subscriber
16 پست6 تاپیک

من فکر کردم چون قصد فروش آنلاین نداره پس نیازی یه SQL نیست. پس جتی واسه مدیریت هم این لازمه.شما سایتی میشناسید که آموزش کامل بده؟ یا یه آموزشگاه خوب توی تهران؟

0  تشکر
یکشنبه ، 9 مارس 2014     11:46 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

الان خودسون لرن دوره ساخت CMS ساد رو داره،ساخت نمایش مطالب و قسمت مدیریت و این چیزا.ولی برای کاربران ویژه هستش و هم چنین دوستانی که قبلا PHP رو کار کردن،راستش می تونید به w3school بزنید برای شروع خوبه.کلاس های آموزشگاه برنامه نویس رو هم سری بزنید.(سایت برنامه نویس)

2  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 10 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .