مدل خاص در طراحی قالب

این تاپیک 10 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  سید کمال مولا ،‏ 2 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1281 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 11 ژوئن 2014     8:26 ق.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

سلام

میخواستم بدونم چجوری میشه مثه این سایت قالبی طراحی کرد که مطالب به صورت کاشی کاشی کنار همدیگه باشن و بعد از پر شدن عرض مطلب بعدی بیاد پایین؟که قابل تکرار هم باشه تگ هاش.

0  تشکر
چهار شنبه ، 11 ژوئن 2014     11:10 ق.ظ #

aligh

Subscriber
136 پست33 تاپیک

دوست عزیز اگه شما به css تسلط داشته باشید ، خیلی خیلی راحت می تونید این قالب رو طراحی کنید

0  تشکر
چهار شنبه ، 11 ژوئن 2014     11:42 ق.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

خب دستور کلیش چیه؟چون باید float هاشون و همینطور عرض و ارتفاعشون برابر باشه ولی بقیش رو دیگه نمیدونم.:)

0  تشکر
چهار شنبه ، 11 ژوئن 2014     11:48 ق.ظ #

+amirali

Subscriber
200 پست28 تاپیک

سلام

دوست عزیز طراحی این قالب که کاری نداره

خیلی راحت و اسونه

فقط باید به html و css تسلط داشته باشیو برای زیبایی بیشتر از جی کوئری برای افکت دادن استفاده کنی

در این قالب یه عرض کلی در نظر گرفته شده و برای هر پست هم یه عرض ثابت مثلا 300 پیکسل در نظر گرفتن که با کنار هم قرار گرفتن سه پست در کنار هم عرض کلی پر شده و با ارسال پست چهارم چون عرض کلی پر شده پست چهارم به زیر اون سه پست میاد و این ترتیب ادامه پیدا میکنه

همین

0  تشکر
چهار شنبه ، 11 ژوئن 2014     12:06 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

ا،چه یخ.یعنی با همین استایل چرت و پرت اونجوری میشه؟؟؟؟ممنون از شما.

0  تشکر
چهار شنبه ، 11 ژوئن 2014     12:17 ب.ظ #

aligh

Subscriber
136 پست33 تاپیک

دوست عزیز نمیشه که قالب رو همین جا طراحی کرد . دستور کلیش رو خود من و دوستان گفتن ، دیگه بقیشو خودتون برید دنبالش . بله با همین دستور ساده (به قول شما چرت و پرت) میشه طراحیش کرد

0  تشکر
چهار شنبه ، 11 ژوئن 2014     12:35 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

[quote=27333]دوست عزیز نمیشه که قالب رو همین جا طراحی کرد . دستور کلیش رو خود من و دوستان گفتن ، دیگه بقیشو خودتون برید دنبالش . بله با همین دستور ساده (به قول شما چرت و پرت) میشه طراحیش کرد[/quote]

خب منم که نگفتم طراحی کنید.فهمیدم چی شد دیگه.ممنون.

0  تشکر
چهار شنبه ، 11 ژوئن 2014     1:02 ب.ظ #

+amirali

Subscriber
200 پست28 تاپیک

اره اقا سید با یه دستور ساده اچ تی ام ال و سی اس اس همه چی میشه درست کرد

همه ی سایت هایی که توی نت هستن با همین دستورات ساده طراحی شدن فقط سلیقه طراحان متفاوته و میتونن چیزای خیلی جالب و شگفت انگیز طراحی کنن

موفق باشید

1  تشکر
یکشنبه ، 13 جولای 2014     10:58 ب.ظ #

moj ala

Subscriber
69 پست54 تاپیک

سلام دوستان-من تو این سایتی که سید علی گفت نگاه کردم دیدم با اینکه div های پست ارتفاع متفاوتی داره اما به ترتیب هر سطر 3 ستون از پست ها رو در خود جای داده - در صورتی که من هرکاری کردم نتونستم div های با ارتفاع متفاوت رو زیر هم و به ترتیب اینجوری نشون بدم.دوستان کمک کنید.این مشکل خیلی ها هست.

0  تشکر
یکشنبه ، 13 جولای 2014     11:02 ب.ظ #

moj ala

Subscriber
69 پست54 تاپیک

منظورم اینه که مثلا 3 div اولی درست قرار می گیره اما div چهارم مثلا زیر تگ دومی قرار  می گیره ، در صورتی که باید زیر تگ اولی قرار بگیره

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 11 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .