محدودیت

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد مهدی اکرمی ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 632 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 1 جولای 2014     7:25 ق.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام به همه دوستان

من یه کد می خواستم که وقتی یه چیزی بیشتر از حد مجازی که براش تعیین می کنی شد بقیه رو در یک منو کشویی یا یک دکمه بریزه تا روش کلیک کردیم نمایش بده. مثل همین صفحه اصلی سون لرن که وقتی روی " دسته بندی ها "  کلیک می کنی یه باکس باز  میشه و  همه دسته بندی ها رو نشون میده. من هم دقیقا می خواهم چنین کاری در سایتم کنم. یه جور فیلتر برای دسته بندی ها.

پیشاپیش از کمکتون ممنونم. :)

1  تشکر
سه شنبه ، 1 جولای 2014     11:09 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام

دوست عزیز با جی کوئری و لایت باکس ها می تونی این کار رو انجام بدی گوگل کنید موارد زیادی هست یه نمونش هم در سایت خودمون آموزشش هست اگر منظورت حالتی مثل دسته بندی های سون لرن

لینک آموزش

موفق باشی...

2  تشکر
سه شنبه ، 1 جولای 2014     11:39 ق.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام

با LIGHTBOX مشکلیی ندارم

فقط یه کد می خواهم که از 20 تا دسته بندی 5 تا رو که من میگم نشون بده بقیه رو با یه دکمه و LIGHTBOX و مثل سون لرن وقتی روش کلیک کردی  و هر وقت هم که روی یه دسته کلیک شد آخرین مطالب اون دسته رو به صورت AJAX نشون بده .

در ضمن من توی گوگل چه عنوانی رو جستو جو کنم ؟ میشه راهنمایی کنید ؟

ممنون

1  تشکر
چهار شنبه ، 2 جولای 2014     10:16 ق.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

لطفا جواب بدید کارم لنگه :(

1  تشکر
چهار شنبه ، 2 جولای 2014     2:29 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

این یه چیز خاصه و ما تک تکشو کدنویسی کردیم . شاید چنین چیزی توی نت گیرت نیاد .

کلیت کار به این شکله :

به صورت دستی اون چند تا دسته ی دلخواه رو میزاری . یه دکمه هم برای لایت باکس میزاری . با کلیک روی اون دکمه همه ی دسته ها نمایش داده بشه (تابعش در وردپرس هست) . برای نمایش به صورت AJAX هم باید با نحوه ی استفاده از ایجکس در وردپرس آشنا باشی .

تک تکشو باید خودت کد بزنی عزیز

1  تشکر
یکشنبه ، 6 جولای 2014     8:26 ق.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

با سلام خدمت آقوای لقمان بالا خره درستش کردم از شما به خاطره راهنمایی هاتون ممنونم . کار نشد نداره

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .