محتویات صفحه اول در صفحه جدید

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Msn S ،‏ 1 ماه و 2 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 123 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 16 اکتبر 2016     9:44 ب.ظ #

Msn S

Subscriber
16 پست8 تاپیک

سلام من این طوری فهمیدم که تو ورد پرس نوشته ها همه در صفحه ی اول نمایش داده میشه درصورتی که من می خوام در صفحه اول آیکون های مختلف بزارم مثل آیکون "سخنرانی" بعد با کلیک روی اون آیکون داخل یک برگه جدید بشن که نوشته های من اونجا نمایش داده بشه.و با زدن ادامه مطلب وارد صفحه متن اصلی بشن. من محتویات index.php رو داخل اون برگه (سخنرانی) ریختم ولی باز لیست نوشته هام اونجا نمایش داده نمی شن. باید چیکار کنم؟

اینم آدرس سایت

0  تشکر
دوشنبه ، 17 اکتبر 2016     1:46 ب.ظ #

Hoom@n

Subscriber
VIP
34 پست0 تاپیک

سلام

دوست عزیز، شما نمیتونید بدون کسب دانش کافی یک سایت داشته باشید و بعد با پرسیدن سوالات مختلف در فروم ها بخواهید کار خودتون رو پیش ببرید.

من از یک نکته در تعجب هستم و اون اینه که روزانه افراد زیادی با استفاده از همین روش شما برای بهینه سازی سایتشون  در فروم ها و سایتهای مختلف دنبال کمک گرفتن از دیگران هستند.

تعجب من از اینه که چرا این افراد فکر میکنند برنامه نویسها بی کار هستند و نشستن اونجا تا جواب سوالات عجیب و غریب این دوستان رو بدهند.

اصولاً این فروم ها برای تبادل اطلاعات برنامه نویسان به وجود اومده نها برای حل مشکلات افراد مبتدی که هیچ سعی و تلاشی برای یادگیری نمیکنند و انتظار دارن با کمک دیگران به کسب درآمد برسن!!!

شما نمیتونید بدون اینکه استفاده از وردپرس رو آموزش ببینید بیائید در فروم ها و انتظار کمک داشته باشین. همچنین نمیتونین بدون صرف وقت کافی برای آموزش، اقدام به ایجاد سایت کنید و اگر هم این کار رو انجام بدین موفق نخواهید شد و بعداً خواهید دید که چندین برابر وقتی که باید صرف آموزش میکردید، صرف پرسیدن سوالات بی مصرف کردین و دست آخر هم به نتیجه ای نرسیدید.

خوشبختانه هزاران هزار آموزش رایگان فارسی برای استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس وجود داره که میتونید اول با کمک اونها وردپرس رو یاد بگیرید و بعد شروع به استفاده کنید. نه اینکه بدون بلد بود ابتدایی ترین مطالب بخواهید سایت داشته باشید.

شما تنها برای پاسخ سوالات خود باید از سرچ گوگل کمک بگیرید.

اما جواب سوالتون:

فایل ایندکس به عنوان یک قالب برای نمایش صفحه اصلی عمل میکند و اینطوری نیست که شما نیاز داشته باشید  برای نمایش هر برگه ای که میسازید محتویات index.php رو داخل برگه بریزید. لطفاً در این مورد مطالعه بیشتری انجام بدین.

1  تشکر
دوشنبه ، 17 اکتبر 2016     5:49 ب.ظ #

Msn S

Subscriber
16 پست8 تاپیک

سلام دوست عزیز اقا hoom@n

اتفاقا من از روی آموزش ها مختلف پیش رفتم و معمولا سوال هام رو توی گوگل سرچ می کنیم و اگر پیدا نکردم توی انجمن میپرسم و انجمن هم برای همین کار ساخته شده. قرار نیست مبتدی ها سوال نپرسند.

ظاهرا متوجه سوالم نشدید. سوالم اینه: بصورت پیشفرض نوشته ها یا همون پست هام در صفحه اول سایت index.php نمایش داده می شه. حالا می خوام این پست ها در یک برگه جدید که خودم میسازم نمایش داده بشه باید چیکار کنم؟  چون وقتی تگ blog رو توی صفحه جدید میذارم عمل نمی کنه.

آدرس برگه:

http://qadiryyeh.ir/%d8%b3%d8%ae%d9%86%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%87%d8%a7/

(راستی، این طوری فکر نکنید من برای طراحی این سایت هیچ پولی نگرفتم)

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .