محتوای textbox به google ارسال شده و در گوگل جستجو شود و همچنین نتایج به همین صف

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  mooosti ،‏ 3 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 645 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 14 آگوست 2013     6:16 ق.ظ #

7learntasbit

Subscriber
0 پست1 تاپیک

با سلام/ در ابتدا از محتوای بسیار بسیار خوب سایتتان تشکر میکنم
من یه مشکلی دارم و عجله هم دارم، خیلی خیلی ممنون میشوم که پاسخم را به صورت کامل بدهید تا نیازی به بحث بیشتری در مورد آن رد آینده نباشد/ البته درخواست پاسخ از شما استادان برای مشکلاتی که داریم جای افتخار دارد /
من میخواهم یه فرمی داشته باشم که کابر در textbox کلمه ای را وارد کند وaction فرم یه جوری تنظیم شود که وقتی کاربر، فرم را ارسال کرد آن کلمه یعنی همان محتوای textbox به google ارسال شده و در گوگل جستجو شود و همچنین نتایج به همین صفحه بازگردد و بتوانم نتایج را در جدول نمایش دهم که هر سطر آن حاوی یک نتیجه جستجو شده از گوگل خواهد بود. و کاربر باید حداقا 15 مورد از آن نتایج را تیک بزند و اگر تعداد موارد انتخاب شده توسط کاربر به 15 یا بیشتر رسید فرمی با یک تکست باکس و یک دکمه ظاهر میگردد که کاربر بعد از اینکه این فرم دوم را ارسال کرد به تعداد مواردی که کاربر از نتایج جستجو شده انتخاب کرده است در mysql رکورد insert میکنیم که این جدول 4 فیلد id_google(بعنوان کلید یکتا که auto incriment است) و matn_google(عنوان یا متن نتایج جستجو شده از گوگل، که کاربر باید حداقل 15تا را انتخاب کند) و link_google(لینک مواردی که کاربر انتخاب کرده است) و id_user(که این فیلد از جدولuser_info خوانده میشود).
البته با php باشد خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون

1  تشکر
چهار شنبه ، 14 آگوست 2013     5:21 ب.ظ #

mooosti

Subscriber
18 پست5 تاپیک

این روش جستجوی سایتتون رو به گوگل متصل میکنه
<form method="get" action="http://www.google.com/search" target="_blank">
<input name="sitesearch" value="http://yoursite.com" id="pn" type="hidden"/>
<input class="searchinput" name="query" style="width: 112px;height:10px;border-radius:2px;margin-top:1px;font-size:9px" type="text" maxlength="30" placeholder="جستجوی گوگل..."/>
<input type="submit" id="btnSearch" value="جستجو" class="button" style="width: 85px;height:18px"/>
</form>

1  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .