متا باکس سفارشی - فوری

این تاپیک 3 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Yazda ،‏ 1 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 539 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 6 دسامبر 2014     11:19 ق.ظ #

Yazda

Subscriber
87 پست2 تاپیک

دوستان سلام .. ممنون میشم من رو در این مورد راهنمایی بفرمایید. کارم هم عجله ای هست.

میخوام برای طراحی به صفحه در وردپرس این کار رو انجام بدم:

یه کادری دارم که عکس قبل از عمل و بعد از عمل رو میخوام در این کادر قرار بدم. طراحی های css و html  رو هم انجام دادم.

اومدم دو تا زمینه دلخواه تعریف کردم که یکی آدرس عکس آپلود شده ی قبل از عمل رو میگیره و اون یکی آدرس عکس بعد از عمل رو.

و اینا رو در کادرهای مربوطه نشون میده.

حالا چند تا مشکل هست :

1- نمیخوام طرف اول عکس رو آپلود کنه و بعد آدرسش رو در زمینه های دلخواه قرار بده .. میخوام مثلا دو تا دکمه آپلود باشه که یکی عکس قبل از عمل رو انتخاب کنه و یکی بعد از عمل رو و بازم در صفحه ای که طراحی کردم نشونش بده.

2- یه دکمه اضافه کردم برای " عکس از زوایای بیشتر" که وقتی روی این دکمه کلیک میشه عکس هایی که در قسمت متن نوشته هست رو در یک صفحه نشون بده که این صفحه مرتبط هست با همین عکسی که زیرش این دکمه هست. یه صفحه هم برای اینکار ساختم ولی وقتی این دکمه رو لینک میدم به اون صفحه کار نمیکنه و مجبور شدم برای هر عکس یه برگه جداگانه بسازم و لینک بدم به اون برگه ها ..

در حقیقت کسی که قراره از سایت استفاده کنه نه اونقد حوصله داره که این کارها رو انجام بده و نه دانش کافی داره و حتما هم خودش میخواد سایت رو مدیریت کنه.

حالا من میخوام این قسمت کاربر پسند تر بشه .. اگه با متاباکس میتونید این مسئله رو برای من توضیح بدید ممنونتون میشم.

0  تشکر
چهار شنبه ، 10 دسامبر 2014     4:00 ب.ظ #

Yazda

Subscriber
87 پست2 تاپیک

ممنون میشم کمک کنید دوستان .. عجله دارم .. با عرض معذرت

0  تشکر
پنجشنبه ، 18 دسامبر 2014     1:37 ب.ظ #

Yazda

Subscriber
87 پست2 تاپیک

فقط یه کد ساده برای دکمه میخواست .. اونم :

0  تشکر
پنجشنبه ، 18 دسامبر 2014     1:38 ب.ظ #

Yazda

Subscriber
87 پست2 تاپیک

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .