لینک برگشتی از سایتی دیگر به وبلاگ خودم

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  reza____ebliser ،‏ 1 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 309 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 19 آگوست 2015     1:12 ب.ظ #

N Ghodsi

Subscriber
1 پست1 تاپیک

سلام. من یه مشکلی دارم اونم اینه که میخوام یه باکس تو وبلاگم تعریف کنم تا هر کی هر لینکی رو (مثلا لینک مستقیم برنامه اندروید از یک سایتی) بندازه توش

این لینک بره تو فلان سایت و تو باکس اون سایت قرار بگیره و چون اون سایت هر فایلی رو زیپ میکنه، این لینک من هم زیپ کنه و نتیجه رو بده به وبلاگ من. اگر امکان داره کمک کنید. خیلی خیلی ممنونم

0  تشکر
پنجشنبه ، 20 آگوست 2015     10:05 ق.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

برای ارسال به اون سایت با یه input و action میتونی این کار رو انجام بدی

اما مساله این هست که اون سایت چه مدل لینکی رو به عنوان ورودی دریافت میکنه

و خروجیش رو به چه صورت میفرسته ؟

خروجی رو با کوئری میفرسته ؟ get هست post هست ؟ به چه صورت هست

و مهم تر از همه نتیجه رو بده به وبلاگ شما به چه صورت ؟

یعنی به عنوان پست و مطالبتون قرار بگیره یا فقط نمایشش بده ؟

2  تشکر
پنجشنبه ، 20 آگوست 2015     10:06 ق.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

چون اگر به عنوان پست و مطلب بخواد قرار بگیره کار خیلی سخت میشه و وبلاگ ها محدودیت استفاده از php دارن

2  تشکر
پنجشنبه ، 20 آگوست 2015     11:19 ق.ظ #

N Ghodsi

Subscriber
1 پست1 تاپیک

خیلی ممنون از توجه شما. نمیدونم میتونم اسم سایت رو بذارم یا نه؟ امیدوارم مشکلی نداشته باشه.

آدرس سایت. کلیک کنید

قراره لینک رو بفرستیم تو باکسی که نوشته

Or enter URL of the file you want to convert to 7Z

و اتوماتیک دکمه Convert File عمل کند و فایل رو فشرده کنه و فقط لینک دانلود رو برای دانلود تحویل بده یعنی به قول شما نمایش بده(نه اینکه بصورت پست قرار بگیره)

قبلنا تو وبلاگ های دیگه این روش رو دیدم اما الان یادم نمیاد چه وبلاگی بود که آدرس بدم خدمتتون. اگر باز تونستید راهنمایی بیشتر کنید ممنونتون میشم.

و در ضمن سوالی دیگه اگر وبلاگی که این کارو تونسته انجام بده پیدا کنم، میتونم از سورس کد هاش اونو input و action رو پیدا کنم?

1  تشکر
پنجشنبه ، 20 آگوست 2015     11:53 ق.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

دوست عزیز این سایت خیلی سایت خوب و کاملی هست و چندین سال هست داره کار میکنه و واقعاً زحمت کشیدن واسه سایتشون

حتی اومدن API گذاشتن واسه شما که راحت بتونید این کار رو انجام بدید توی سایت و وبلاگتون

http://api.online-convert.com/

لینک بالا رو باز کنید قشنگ راهنماییتون کرده و روش های گذاشتن کانورتر های مختلف به صورت API روی سایت و وبلاگ رو به شما گفته

دوست عزیز input و action برای ارسال آدرس خیلی ساده هست و نیازی نیست وبلاگ و آدرس خاصی رو پیدا کنید

شما از آدرس بالا استفاده کنید و بخش مورد نظر خودتون رو بذارید روی سایت/وبلاگتون

2  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .