لودینگ

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  lili ،‏ 3 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1335 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 11 دسامبر 2012     4:45 ب.ظ #

fatima61

Subscriber
12 پست9 تاپیک

سلام

من با php برنامه نویسی میکنم و می خوام قبل از باز شدن صفحه وب سایت  یک فایل فلش نمایش داده بشه و بعد صفحه اصلی نمایش داده بشه .  چطور این کار رو انجام بدم لطفا راهنمایی کنید ؟

0  تشکر
سه شنبه ، 11 دسامبر 2012     5:18 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام دوست من

برای این کار باید از نرم افزار هایی که فایل های فلش رو می سازن استفاده کنی  flash یا swish و یه کم هم اسکریپت نویسی در این نرم افزار ها رو هم بلد باشی اگه بخوام نحوه کارو برات تریس کنم باید بگم که از اونجایی که این نرم افزارها با فریم ها کار می کنن بهنوان مثال اگر فایل فلشت 20 تا فریم داره باید در فریم اخر انیمیشن فلشت یک خط کد که مسیر url صفحه ای که می خواهی بعد از فایل فلشت نوشون داده بشه رو وارد کنی با این کار فایل فلشت به محض اینکه به فریم آخر برسه اون ادرسی رو که وارد کردی رو باز می کنه .

من خیلی وقته با این نرم افزار ها کار نکردم اما سعی مکن اموزش این کارو بزارم .پس تا بعد...

2  تشکر
سه شنبه ، 11 دسامبر 2012     5:49 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام

نمی دونم با کدام یک از نرم افزار های ساخت فلش انیمیشن های فلشت رو می سازی این اسکریپتی که من برات میزارم مربوط به نرم افزار swishmax هستش که میتونی ازش استفاده کنی:

همون طور که میبینی انیمشن در فریم 20 که اتمام انیمیشن هستش stop میکنه و بلافاصله به صفحه مورد نظر میره این کد رو باید در قسمت script انیمیشن فلشت قرار بدی.

اگه بازم سوالی بود مطرح کنید امیدوارم بهت  کمک شده باشه.

3  تشکر
یکشنبه ، 23 ژوئن 2013     10:30 ب.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

برای نرم افزار فلش هم همین کد جواب میده؟

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .