لطفا کمک کنید :(

این تاپیک 2 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  وحید صالحی ،‏ 3 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 898 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 8 آوریل 2013     11:03 ب.ظ #

mamadjavad

Subscriber
3 پست2 تاپیک

یه سوال داشتم خواهش میکنم اگه ممکنه  منو راهنمایی کنید
به من یه سایتی رو دادن و گفتن که کلا می خوان طراحیش رو تغییر بدن منم با اچ نتی ام ال قالبش رو طراحی کردم
یوزر نیم و پسورد هم گرفتم تا فایل های خودمو به جای فایل های قبلی قرار بدم اما یه مشکلی دارم www.dr-ghaemian.ir/administrator
این سایت توسط یه شرکت داخلی به نام دیفایا میزبانی میشه و یه کنترل پنل مخصوص به خودش رو داره که من تا حالا ندیده بودم به من گفتن برم تو قسمت ادمینستریتور و یوزر نیم و پسورپد رو وارد کنم و تغیرات رو بدم اما اصلا محلی برای آپلود کردنه فایل های اچ تی ام ال پیدا نکردم
من قبلا کنترل پنل های هلم و  پلسک رو دیده بودم اما این اصلا مثل اونا نیست آیا خود این پنل هم داخل یه پنل دیگه ای مثل هلم یا پلسک هست که من باید یوزر نیم و پسورد اونو داشته باشم ؟ لطفا بگید چطوری میتونم قالب خودم رو روی این دامنه قرار بدم؟

0  تشکر
سه شنبه ، 9 آوریل 2013     12:55 ق.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام
فکر کنم با جوملا درست شده
صبر کنید آقا وحید(نویسنده) احتمالا میتونن کمکتون کنن

0  تشکر
سه شنبه ، 9 آوریل 2013     1:29 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز همونطور که vandad عزیز گفت

این لینکی که گذاشتین کنترل پنل cms جوملا هستش و ربطی به پلسک و ... نداره

سایت رو با جوملا طراحی کردن و شما نمیتونید فایل html در اون آپلود کنید فقط می تونید جایگزین کنید در ضمن با html نمیتونید قالب اون رو تغییر بدین طراحی قالب برای سایت های طراحی شده توسط جوملا در کنار html , css نیاز به آشنایی با زبان php هم داره و همچنین تسلط کافی به فایل های قالب جوملا چون قالب جوملا از کنار هم قرار گرفتن چندین فایل مثلا مثل templatedetails.xml و فایل های دیگه ایجاد میشه نه توسط تنها یه قالب html امیدوارم که تونسته باشم کمک کنم

موفق باشی...

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .