لاگین در سایدبار سایت

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 870 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 5 اکتبر 2013     6:23 ب.ظ #

محمد امین واحدی نیا

Subscriber
136 پست13 تاپیک

ببخشید من دارم یه سایت با وردپرس می نویسم می خوام که کاربر از طریق سایدبار لاگین کنه. درضمن من کد می خوام چون می خوام دسترسی به فایل های (wp-login و wp-admin) رو ببندم. بعد چجوری یه صفحه بسازم که کاربر اطلاعاتشو از اونجا ویرایش و نظراتشو کنترل کنه؟

2  تشکر
یکشنبه ، 6 اکتبر 2013     11:20 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام برای لاگین کردن میتونی از تابع wp_signon استفاده کنی.میخوای کاربر نظراتشو کنترل کنه؟خوب این دیگه باید کد نویسی براش انجام بدی،باید یه صفحه جدید توی قسمت پنل مدیریت اضاف کنی و اونجا هم نظرات کاربران رو دریافت کنی،البته برای ویرایش و حذف و این مسائل کمی کار میبره.ولی با یه پلاگین میشه جمعش کرد.

1  تشکر
یکشنبه ، 6 اکتبر 2013     5:01 ب.ظ #

محمد امین واحدی نیا

Subscriber
136 پست13 تاپیک

میشه توابع مورد نیاز رو لیست کنید؟ ممنون میشم چون با توابع وردپرس کار نکردم. درضمن در مورد wp-logon بیشتر توضیح بدید.

1  تشکر
یکشنبه ، 6 اکتبر 2013     5:24 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

ببینید راه ساده اینه که شما مثلا یه شورت کد بنویسید بعد توی این شورت کد به فرم طراحی کنید که نام کاربری و کلمه عبور رو از کاربر دریافت میکنه و با تابع wp_signon این لطلاعات چک میشه،اگه درست باشه یه شی WP_User برای شما برمیگرده که اطلاعات اون کاربر داخلش هست،اگه برنگرده یعنی اطلاعات غلط بوده،بعد شما میتونی از ابزارک متن توی قسمت ابزراک ها برای نمایش اون شورت کد استفاده کنید.

0  تشکر
دوشنبه ، 7 اکتبر 2013     4:08 ب.ظ #

محمد امین واحدی نیا

Subscriber
136 پست13 تاپیک

من تازه کارم تو وردپرس اگه میشه در مورد شورت کد و wp-login (ورودی ها و غیره) توضیح بدید.

0  تشکر
دوشنبه ، 7 اکتبر 2013     4:52 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب محمد امین جان من بخوام برات همه اینارو توضیح بدم خیلی طول میکشه داداش.

shortcode

wp_signon

البته فکر میکنم بهترین گزینه برای انجام این کار نوشتن یه پلاگین ابزارک هست.البته همین الان پلاگینش موجوده sidebar login.

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .