قسمت نظرات در وردپرس

این تاپیک 4 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  persiansong music ،‏ 8 ماه و 2 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 277 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 28 مارس 2016     3:46 ب.ظ #

hamed_z2001

Subscriber
156 پست51 تاپیک

سلام دوستان

سال نوتون مبارک

برای قسمت نظرات ، من دنبال یک بخش نطرات تو در تو هستم! اما چیزی پیدا نمیکنم ... یکی پیدا کردم ولیقسمتهای داخلیشو نمیتونم چه جوری عووض کنم ، مثلا بخش کاربر میگه رو تغییر بدم به میگوید و ... مثلا نحوه نمایش زمان رو عوض کنم ...

اگه کسی از دوستان آموزش یا کد این بخش رو داره ممنون میشم که به من کمک کنید!!

0  تشکر
سه شنبه ، 29 مارس 2016     12:49 ب.ظ #

Mad ME Mb 55

Subscriber
5 پست4 تاپیک

پیشنهاد میکنم از افزونه استفاده کنید و اون افزونه رو ویرایش کنید....

از افزونه های معروف برای بخش نظرات افزونه DISQUS و WP Advanced Comment

و افزونه commentator  البته اینها از نظر من خوبن ممکنه دوستان افزونه های بهتری سراغ داشته باشن......

و صد البته که اگه خودتون کدش رو بزارید توی قالبتون از هر افزونه ای بهتره .....

0  تشکر
سه شنبه ، 29 مارس 2016     2:34 ب.ظ #

hamed_z2001

Subscriber
156 پست51 تاپیک

مرسی دوست من ، اما همونطور که گفتی اولویت با کده تا پلاگین !!
الان کد رو دارم ! ی نمونه پیدا کردم اما قابلیت پاسخ تو در تو نداره !!

0  تشکر
چهار شنبه ، 30 مارس 2016     1:15 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

دوست عزیز احتمالا شما قابلیت دیدگاه های تو در تو رو در پنل تنظیمات وردپرس فعال نکردین!برای فعال سازی به قسمت مدیریت وردپرس برید و به ترتیب وارد بخش های زیر بشید:

تنظیمات->گفتگو ها->دیگر تنظیمات دیدگاها و از این بخش تیک گزینه فعال کردن دیدگاه های تو در تو رو بزنید و همچنین تعدادشون رو هم می تونید مشخص کنید و تنظیمات رو از دکمه پایین صفحه ذخیره کنید حالا اگر به دیدگاهی پاسخ بدید فرو رفتگی ایجاد میشه برای استایل دهی هم باید توسط ابزار inespector  مرورگرتون کلاس ها یا آی دی های بخش کامنت رو پیدا کنید و استایل بدید...

1  تشکر
پنجشنبه ، 31 مارس 2016     9:34 ق.ظ #

persiansong music

Subscriber
2 پست0 تاپیک

سلام

دوستان یه افزونه هستش مال خود شرکت وردپرس که از طریق اون میتونیم پست های سایت رو به محض انتشار همزمان توی شبک های اجتماعی منتشر کنیم ولی متاسفانه ود برنامه وردپرس همیشه هر چند روز یه بار بیخودی بروزرسانی میکنه و برنامه از کار میفته خواهشن راهنمایی کنید چکار باید بکنیم

http://www.mypersiansong.com

www.mypersiansong.com

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .