قرار دادن label برای object های یک فرم ساخته شده با اسکریپت

این تاپیک 6 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 698 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 11 سپتامبر 2013     12:47 ق.ظ #

yasaman0034

Subscriber
3 پست2 تاپیک

سلام وخسته نباشید . من با استفاده از تگ اسکریپت یک فرم ایجاد کردم ولی هرکاری میکنم نمیتونم برای object های فرمم برچسب بذارم  کدی که نوشتم رو خدمتتون فرستادم . میخوام دقیقا این کد اجرا بشه یعنی با هربار زدن دکمه، فرمی که با اسکریپت ساختم  در همون صفحه ظاهر بشه، فقط به آبجکتهای فرم برچسب اضافه بشه مثل نام نویسنده : ....واقعا ممنون میشم اگه در اصلاح کد به من کمک کنید.

0  تشکر
چهار شنبه ، 11 سپتامبر 2013     12:52 ق.ظ #

yasaman0034

Subscriber
3 پست2 تاپیک

این کدی که نوشته شده

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
1  تشکر
چهار شنبه ، 11 سپتامبر 2013     12:12 ب.ظ #

mehran90

Subscriber
72 پست5 تاپیک

سلام من این کد رو نوشتم فکر میکنم منظورتون همین بود!؟!

0  تشکر
چهار شنبه ، 11 سپتامبر 2013     1:45 ب.ظ #

mehran90

Subscriber
72 پست5 تاپیک

این کد درست هست اصلاح شد

0  تشکر
پنجشنبه ، 12 سپتامبر 2013     11:42 ق.ظ #

yasaman0034

Subscriber
3 پست2 تاپیک

سلام .ممنون از کمکتون مشکل قبلی با کدی که شما لطف کردید فرستادید حل شد ولی حالا یک مشکل دیگه برام پیش اومده من  تاحالا اسکریپت نویسی نداشتم و الان توی یک قسمت از کاری که میخوام انجام بدم مجبورم استفاده کنم برا همین به کمکتون احتیاج دارم. من اون فرم ساخته شده با اسکریپت رو داخل یک فرم html قرار دادم ، و برای فیلدهاش صفت name اضافه کردم  و با یک دکمه ی submit ، اطلاعات هر دو فرم رو به یک صفحه به نام x.php فرستادم ، تا اینجا مشکلی نیست ولی چون من احتیاج دارم دکمه موجود در فرم قبل رو چند بار فشار بدم تا بتونم اطلاعات چند نویسنده رو بگیرم و برای هریک از فیلدهای فرم اسکریپت فقط یک مقدار name دارم ، در صفحه x.php  فقط میتونم به آخرین مقداری که در فرم اسکریپت وارد کردم دسترسی داشته باشم ، ولی من میخوام به ترتیب به همه مقادیری که از اول وارد کردم دسترسی داشته باشم.من این کار رو برای نام نویسنده کردم و مثلا اگه دکمه ی فرم اسکریپت رو سه بار بزنم وبه ترتیب برای نام نویسنده ،سه مقدار a,b,c رو وارد کنم در صفحه x.php فقط به مقدار آخر یعنی c دسترسی دارم ولی من میخوام هم a هم b هم c چاپ بشه(امیدوارم واضح توضیح داده باشم) من خودم چندتا حرکت زدم و سرچ هم کردم(یکی از کارهایی که کردم داخل کد comment شده) ولی متاسفانه نتیجه نداد اگه کمک کنید خیلی ممنون میشم .کدها هم براتون گذاشتم. مرسی

پیوست ها:
0  تشکر
پنجشنبه ، 12 سپتامبر 2013     3:36 ب.ظ #

mehran90

Subscriber
72 پست5 تاپیک

کد رو ببینید برای بقیه فیلد ها هم همین کار رو انجام بدید

پیوست ها:
1  تشکر
پنجشنبه ، 12 سپتامبر 2013     8:49 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

توی قسمت JS یه متغییر بذارید که با هر بار کلیک یکی بهش اضافه بشه و اون عدد جدیدو به خاصیت name تگ input اضافه کنید.

1  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .