قرار دادن تگ h1 در تگ های دیگر

این تاپیک 4 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  єѕмαιℓ ،‏ 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 224 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 8 آگوست 2016     5:20 ب.ظ #

єѕмαιℓ

Subscriber
16 پست21 تاپیک

سلام به تصویر های زیر دقت کنید .

تصویر 1

تصویر 2

من میخوام متن به این صورت باشه :

شما الان اینجا هستید : خدمات

اما چون از تگ h1 استفاده کردم عبارت " خدمات " به پایین انتقال داده میشه . مشکل چی هست ؟

تشکر .

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
دوشنبه ، 8 آگوست 2016     7:36 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

Pouria Ariafar

ناظم
141 پست9 تاپیک

سلام

تگ های hn یعنی h1 تا h6 از نوع block هستند و وقتی از این تگ ها استفاده میکنید کل خط از صفحه رو میگیرن مثل تگ div

میتونید در css به این تگ  h2 ویژگی زیر رو بدید

display: inline;

این کار باعث میشه تگ h2 از نوع block به نوع inline تغییر کنه و کل سطر رو نگیره

4  تشکر
دوشنبه ، 8 آگوست 2016     8:54 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

سلام اسماعیل عزیز

چیزی که Pourya جان گفت به طور کامل مشکل شما رو براورده میکنه ولی در طراحی چیزی داریم به نام seo که نمی دونم تا چه حد آشنایی داری باهاش ولی کار تگ h1 اینکه به موتور جستجو همچون گوگل بگه اسم سایت چیه،و توی همین عنوان سایت میشه کلمات کلیدی نوشت ... می تونی اون متن مورد نظر رو به جای h1 در span قرار بدی و کلاس bold بهش بدی و این استایل رو بهش بدی :

به این عکس نگاه کن:عکس

تگ h1 تگ مهمیه که بهتره در صفحه یکبار استفاده شه البته تحت شرایطی میشه چند بار استفاده کرد ولی اونی که شما اونجا نوشتی کاملا اشتباهه ... و من هدفم از این توضیحات این بود که شما همین ابتدا با روش اصولی کد بزنی ... در html راهکار مناسب دیگه هم پیشنهاد شده و اون استفاده از تگ <b> است که دقیقا همون کار رو میکنه

<b>خدمات</b>

4  تشکر
دوشنبه ، 8 آگوست 2016     10:52 ب.ظ #

سید احسان عظیمی

Subscriber
105 پست14 تاپیک

سلام،همینطور که آقا مهران گفتن سعی کن فقط یه بار از تگ h1  تو سندت استفاده کنی و تو جاهای دیگه با استایل دهی به نتیجه مشابه h1 برس... من اینجا استایل مربوط به تگ h1 رو برات میزارم تا ازش استفاده کنی

در مورد مشکلتم اگر پراپرتی display تو خط اول را از block به inline تغییر بدی مشکلت حل میشه

1  تشکر
سه شنبه ، 9 آگوست 2016     7:16 ق.ظ #

єѕмαιℓ

Subscriber
16 پست21 تاپیک

خیلی ممنونم از دوستان ، از وقتی وارد این انجمن (7learn) شدم . سطح یادگیری من روز به روز افزایش پیدا می کنه . از آقا Pourya ممنونم که مشکل بنده را رفع کردن و از آقا Mehran هم تشکر میکنم که در زمینه سئو اطلاعاتی به بنده ارائه دادن و در آخر هم از آقا احسان باید تشکر کنم که خصوصیات تگ h1 رو بهم دادن .

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .