قرار دادن تگ در وسط صفحه

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  sana_esi ،‏ 3 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 2422 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 10 مارس 2013     12:10 ب.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

صفحه اصلی من با فراخوانی 3 فایل ایجاد میشه یعنی header,menuright,menuleft بقیه اطلاعات را مستقیما وارد صفحه می کنم کل این اطلاعات را داخل تگ div قرار دادم که خاصیت position اونا اول relativeقرار دادم ولی اینجوری فایلای را که فرخوانی می کنم داخل تگ div قرار نمی ده جاشون وسط صفحه هست .positionراabsoluteقرار دادم فایلا ی که فراخوانی کردم داخلتگdivقرار می گیرند ولی کل تگ divرا  باید تنظیم کنم تا وسط قرار بگیره باleftتنظیم می کنم ولی وقتی رزولوشن را تغییر می دهم

دوباره تنظیمات بهم میخوره.باید چیکار کنم؟

باتشکر

1  تشکر
یکشنبه ، 10 مارس 2013     12:32 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز،اول ار همه باید از کد reset برای css استفاده کنی،بعدش میتونی به تگ div مورد نظر css زیر رو بدی تا دقیقا وسط صفحه قرار بگیره.

کد reset :

تنظیم تگ div مورد نظر،فرضا اگه  id تگ div شما box باشه،مقدار اول که اینجا 0px هست حاشیه بالا و پایین رو مشخص میکنه،شما می تونید مقدار دلخواه بدین تا به همون اندازه از بالا و پایین ارتفاع داشته باشه.

کد نهایی توی فایل css :

1  تشکر
یکشنبه ، 10 مارس 2013     5:46 ب.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

این کار ر ا انجام دادم تگ اصلی وسط قرار داده شدداخل این تگ سه تا ستون وجود داره ستون چپ و راست درست سرجاشون قرار میگیره ولی ستون وسط همتراز با اون دوتا ستون قرار نمی گیره و آخر بزرگترین ستون قرار میگیره الان باید چیکار کنم.با تشکر از شما

1  تشکر
دوشنبه ، 11 مارس 2013     8:39 ق.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

اگه کسی میدونه راهنماییم کنه.با تشکر

1  تشکر
دوشنبه ، 11 مارس 2013     6:05 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام
اگر آدرس سایتتونو بدین بهتر میشه راهنمایی کرد

1  تشکر
دوشنبه ، 11 مارس 2013     7:45 ب.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

سلام هنوز سایتما آپلود نکردم.ببینید سایت من سه ستون داره .ستون چپ و راست سرجاش قرار میگیره ولی ستون وسط ، وسط قرار میگیره ولی با اون دوتا تراز نمی شه پایین او دوتا قرار میگیره

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .