قدرت مغز یک برنامه نویس ?!?!?!?!

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  میوند بارکزی ،‏ 1 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 780 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 29 می 2015     7:36 ب.ظ #

میوند بارکزی

Subscriber
118 پست3 تاپیک

سلام

از دوستان به خصوص از استاد آوند و آقای صالحی یک سوال دارم(هر کس میتونه نظر خودشو بده!!)

یک شخص چند زبان برنامه نویسی میتونه یاد بگیره(حالا جواب ندید که مربوط ذهن شخص میشه)

واضح تر بگم یک برنامه نویس لازمه چند زبان رو یاد داشته باشه آیا زبان های بیشتر باعث سر درگمی میشه؟؟  و باید روی یک بخش تمرکز کنه یا آزاده و هر قدر دلش شد بیاموزه؟؟

هر کس نظرشو با دلیل بده

2  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
جمعه ، 29 می 2015     11:04 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

افشین زندی

Subscriber
101 پست8 تاپیک

این سوال منم بود.

ببخش من اینجا جواب دادم.چون سوال خودم بود و به جواب رسیدم فک کنم کمک کرده باشم.

مربوط به ذهن آدم میشه !!!!!

جدا از شوخی مربوط به هدفت میشه، مثلا من هدفم اینه که بتونم سایت حرفه ای بزنم و جدا از بحث ریسپانسیو بتونم نسخه موبایلش رو هم بسازم و بتونم نرم افزارهای تحت ویندوز تا حد متوسط رو هم بنویسم.

حالا من باید اینا رو یادبگیرم html,css,javascript,php برای طراحی سایت به صورت معمول ، java,android رو برای نسخه موبایل البته جاوا رو نه به اون صورت، c# رو برای نرم افزار تحت وب.

فقط نکته ای که هست اینه که فقط شروع کار وقت گیره.مثلا وقتی یه زبان برنامه نویسی مثل javascript رو حرفه ای درک کنی و مثلا php رو چندماه جدی کار کنی دیگه بقیه فقط یادگیری سینتکس و کارایی زبان میمونه، شاید هر کدوم 2 ماه وقتت رو بگیره یا کمتر

اما چیزی که مهمه الگوریتم و روش حل مسائل برنامه نویسیه که نیاز به ذهن باز و منطق بالا داره نه زبان های برنامه نویسی.

ولی در کل مربوط به ذهن آدمه:)

1  تشکر
جمعه ، 29 می 2015     11:19 ب.ظ #

میوند بارکزی

Subscriber
118 پست3 تاپیک

خیلی ممنون افشین عزیز نظرتون فعلا مهر تاییدی داره  😛 ولی ببینم دیگه دوستان چی نظر دارن به همین خاطر تاپیک رو باز میمونم.

2  تشکر
شنبه ، 30 می 2015     12:21 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام میوندجان

منم نظرم دقیقا شبیه افشین هست و می خواستم بیام و اینا رو بنویسیم که افشین زحمتشو کشید .

هدفت رو باید تعین کنی. زبان های مورد نیاز برای اون هدف رو انتخاب کنی. الگوریتم و توانایی حل مسئله رو بالا ببری .

زبون های بعدی که بخوای یاد بگیری کارت راحتتر میشه ...

3  تشکر
شنبه ، 30 می 2015     12:33 ق.ظ #

میوند بارکزی

Subscriber
118 پست3 تاپیک

ممنون

منم به نظر افشین که فکر کردم حرفشو تایید کردم

من بشینم یه فکری بکنم در مورد هدفم :دی

به امید روزی که از شما بیشتر بشه علمم :) ولی بازم بگم "استاد آوند سلام"

1  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .