قالب های وبلاگ سئو دوست (seo friendly)

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 4 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 2049 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 16 نوامبر 2012     5:15 ب.ظ #

morteza

Subscriber
163 پست58 تاپیک

سلام چندتا قالب وبلاگ خوب از لحاظ کد نویسی و سئو معرفی کنید ؟

0  تشکر
سه شنبه ، 20 نوامبر 2012     6:10 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

قالب برای چه سیستم وبلاگدهی می خوای ؟

معمولا اینکه قالب های سرویس های وبلاگدهی رو سئو دوست کنید کار زیدی نمیبره . این بحث بیشتر برای سایت هایی که با سیستم های مدیریت محتوا پیاده سازی شدند مطرحه ...

1  تشکر
سه شنبه ، 20 نوامبر 2012     9:22 ب.ظ #

morteza

Subscriber
163 پست58 تاپیک

میهن بلاگ ...

0  تشکر
چهار شنبه ، 21 نوامبر 2012     1:23 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

قالب خاصی رو من نمیشناسم که بهت معرفی کنم . ولی می تونم یه سری نکات بگم که خودت قالبت رو seo friendly کنی :

• از تگ های متای کیورد و ... در قالبت استفاده کن .
  • قالبت طوری باشه که به هر صفحه از وبلاگ و مطالبت بشه توسط لینک ها دسترسی پیدا کرد
  • منوی دسته بندی ها و صفحات مهم سایتت به راحتی قابل دسترس باشند
  • از تگ های h1 تا h6 در جای مناسبشون استفاده کن .
  • یه سری چیزا هم مربوط به محتوایی هست که ارسال می کنی : برای عکس  ها تگ alt بزار ، محتوای خوب بزار ، عنوان مطالبت رو خوب و جذاب انتخاب کن و ...
2  تشکر
چهار شنبه ، 21 نوامبر 2012     6:36 ب.ظ #

morteza

Subscriber
163 پست58 تاپیک

ممنون آقا لقمان من حالافقط قسمت اول رو نفهمیدم خب چه جوری از از تگ های متای کیورد استفاده کنم من اصلا نمی دونمچی هستن ... و همنین یه مشکلی که دارم اینه که می گید عنوان ام رو خوب و جذاب انتخاب کنم مثلا همه عنوانهای من معمولا : دانلود پاورپوینت ( ) ... اینطوری هست این کار درسته یا فقط بنویسم عنوان رو " اسم یا موضوع پاورپوینت " رو بنویسم ؟؟؟ تو همه عنوانهام دانلود پاورپوینت تکرار میشه این اشکال داره ؟؟؟ و یکی هم من جای سوال هست این که می گن گوگل به خاطر مطالب کپی شده وب رو رتبه اش رو میاره پایین و غیره معتبر می کنه و راهش هم اینه که منبع رو بنویسی آخه من مثلا از یه کتابی نوشتم که بعدا می بینم همه اونو نوشتن اون موقعه چیکار کنم من که از سایت ها کپی نکردم یا مثلا یه پاورپوینت رو تبدیل می کنم به یه نوشته اونو چطوری منبع اش رو بنویسم ؟؟؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 22 نوامبر 2012     2:28 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

- اینو برای تگ های متا بخون :

http://www.7learn.com/web-programming-languages/html/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%8A-%D8%AA%DA%AF%D9%87%D8%A7%D9%8A-meta-%D9%88-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D8%A2%D9%86
- عنوان رو هم مثلا "دانلود اسلاید x " بزار .

- منظور از کپی ، کپی کامل (copy & paste) هست . اگه متن نوشتت کاملا مثل بقیه نباشه و شبیه باشه مشکلی نیست .

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .