قالب سایت

این تاپیک 9 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  yoosef ،‏ 3 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 941 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 18 سپتامبر 2013     1:05 ق.ظ #

yoosef

Subscriber
30 پست15 تاپیک

سلام خسته نباشید

برای اینکه قالب سایت داخل مرورگر های مختلف و مانیتورهای با ابعاد مختلف به هم نریزه و عناصر داخل سایت جابه جا نشه چه کار باید بکنم؟؟؟

Responsive چی هست؟؟؟چه جوری ازش استفاده بکنم؟؟؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 18 سپتامبر 2013     9:20 ق.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

باید رزولوشن رو 1024*768 قرار بدی که بهترینه ...

ریسپانسیو یه پلاگین جی کوئری هست که بهش میگن پیمایش منطبق...

میشه با ریسپانسیو پس زمینه صفحه رو عوض کرد و به صورت مرحله ای کار میکنه...

0  تشکر
چهار شنبه ، 18 سپتامبر 2013     9:30 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام راه حل اول اینکه که سعی کنید به جای مقادیر px از درصدی استفاده کنید که عرض و ارتفاع نسبت به صفحه نمایش تنظیم میشن،بعدشم برای رسپانسیو سامل یکسری دستورات هست که توی CSS3 اضافه شده که میتونه نوع صفحه نمایش کاربر (دسکتاپ،موبایل،تبلت و ...) رو تشخیص بده و طبق اون عناصر رو با استایل های مختلفی که براش تعریف میشه توی صفحه نمایش بده،اگه از فریمورک CSS بوت استرپ استفاده کنید،می تونید به صورت اتوماتیک یه قالب رسپانسیو خیلی زیبا با امکانات عالی داشته باشید.

2  تشکر
چهار شنبه ، 18 سپتامبر 2013     2:41 ب.ظ #

yoosef

Subscriber
30 پست15 تاپیک

[quote=16108]سلام راه حل اول اینکه که سعی کنید به جای مقادیر px از درصدی استفاده کنید که عرض و ارتفاع نسبت به صفحه نمایش تنظیم میشن،بعدشم برای رسپانسیو سامل یکسری دستورات هست که توی CSS3 اضافه شده که میتونه نوع صفحه نمایش کاربر (دسکتاپ،موبایل،تبلت و ...) رو تشخیص بده و طبق اون عناصر رو با استایل های مختلفی که براش تعریف میشه توی صفحه نمایش بده،اگه از فریمورک CSS بوت استرپ استفاده کنید،می تونید به صورت اتوماتیک یه قالب رسپانسیو خیلی زیبا با امکانات عالی داشته باشید.[/quote]
آقا کیوان  اینجورکه من متوجه شدم بوت استرپ کلاس های آماده داره باید ازشون استفاده کنیم درسته؟؟؟
اگه اینجور باشه یعنی کدهای css که خودمون مینویسیم تاثیری داخل ظاهر سایت نداره؟؟؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 18 سپتامبر 2013     6:15 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب آره بوت استرپ کلاس های اماده داره و درو اقع تمام نیاز های شما رو رفع میکنه،حالا اگه شما خواستین مثلا یه چیزی رو تغییر بدین اونم روش خودشو داره،ولی خوب خود بوت استرپ تقریبا کامله و مخصوصا برای رسپانسیو کردن عالیه.

0  تشکر
چهار شنبه ، 18 سپتامبر 2013     6:43 ب.ظ #

yoosef

Subscriber
30 پست15 تاپیک

آخه این اولین سایتی هست که دارم طراحی میکنم هنوز هم خیلی خوب بلد نیستم میخوام کد نویسی هاش رو خودم انجام بدم که تجربه بشه فقط میخواستم مشکل قالبش که با همه ی مرورگر بخونه رو حل کنم

0  تشکر
چهار شنبه ، 18 سپتامبر 2013     7:12 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب باید کمی زمان صرف کنید یا بتونید با همه این موارد آشنا بشید،فریمورک هایی مثل بوت استریپ هم هست که مشکل شما رو به سادگی حل میکنه.

0  تشکر
چهار شنبه ، 18 سپتامبر 2013     7:18 ب.ظ #

yoosef

Subscriber
30 پست15 تاپیک

آموزشی یا سایتی سراغ دارید که بتونم ازش استفاده کنم؟؟؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 18 سپتامبر 2013     7:26 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

http://rbootstrap.ir/

0  تشکر
چهار شنبه ، 18 سپتامبر 2013     7:31 ب.ظ #

yoosef

Subscriber
30 پست15 تاپیک

دستتون درد نکنه

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 10 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .