قالب امیرعلی برای وردپرس :)

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  +amirali ،‏ 2 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 764 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 21 مارس 2014     12:08 ب.ظ #

+amirali

Subscriber
200 پست28 تاپیک

با سلام خدمت همه ی دوستان

عید نوروز بر همه ی شما دوستان عزیز مبارک باشه

من علاقه زیادی به وب سایت و طراحی دارم

چند وقت پیش یه سری مطالعه نسبت به طراحی قالب وردپرس داشتم که با توجه به چیزایی که یاد گرفتم تونستم یک قالب برای اولین بار برای وردپرس طراحی کنم

چون زمان اتمام این قالب با عید نوروز هماهنگ شد تصمیم گرفتم این قالب رو به عنوان عیدی در سون لرن به اشتراک بزارم

دلیل دیگه اینکه قالب رو اینجا میزارم اینه که نزدیک 4 سالی میشه با سون لرن اشنایی دارم و تونستم همه ی مشکلات اینترنتی خودمو با کمک دوستان سون لرنی حل کنم

====

امیدوارم که این قالب مورد رضایت دوستان واقع بشه

هر چند که میدونم این قالب مشکلاتی هم داره ولی خب این رو در نظر بگیرید که این کار اول منه و از شما دوستان میخوام که مشکلاتش رو برام بنویسید و منو در مسیر پیشرفت و حرفه ای تر شدن طراحی قالب یاری کنید

با تشکر

=======

لینک دانلود قالب : دانلود کنید

اینم لینک تصویر قالب لینک

*توجه : فایل html و css قالب سالم و موجود می باشد در صورت تمایل درخواست بدین تا اونو برای دانلود قرار بدم

3  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     1:02 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

این قالبی که شما میگین طراحی کردید و دارین به نام خودتون نشرش میدین و منت هم سر دوستان میذارین من آموزش کامل ویدئویی شو در قالب یک سری آموزشی 24 قسمته که توسط آقای خادم صورت گرفته تو سایت شخصی خودشون به آدرس به همراه سورس کاملش منتشر کردن دیدم. حالا چه جوریه؟ شما کپی کردی یا ایشون!؟ ببین دوست عزیز من خودم تاحالا فیلم آموزشی درست کردم کار بسیار وقت گیر و پر حوصله هست حالا اگه یکی زحمت میکشه و یه همچین کاری انجام میده این کاری که شما میکنی راه خوبی برای تشکر ازش نیست. حداقل منبع رو هم ذکر کن.

0  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     12:49 ب.ظ #

+amirali

Subscriber
200 پست28 تاپیک

اقا بهرام این رو من خودم درست کردم

اره حرف شما درسته منم میدونم کار سختیه

ایشون اموزش یه قالب ساده رو ولی در عین حال با کیفیت و خوب رو تو سایتشون قرار دادن

منم از همون اموزش استفاده کردم و اینو انکار هم نمیکنم

از خود اقای خادم هم تشکر کردم و هنوزم تشکر میکنم چون واقعا خیلی زحمت کشیده و کار بزرگی انجام داده

اما اینکه من طبق اموزش اون قالبی رو به شکل و ظاهری که خودم دوست داشتم طراحی کردم دیگه نمیشه گفت این قالب هم مال اونه و من سرقت کردم

این قالب اولین قالبی بود که من بعد از دیدن اموزش های اقای خادم درست کردم و اینجا گذاشتم که بقیه بهم کمک کنن که بتونم تکمیلش کنم و دوستان هم استفاده کنن

و به نظرم این اعتراض شما بی مورده

این قالب رو از اول تا اخرش من خودم انجام دادم و زحمت به پاش کشیدم پس صاحبش منم نه اقای خادم یا هر کس دیگه ای که اموزش داده

طبق گفته ی شما هر کسی که زیر نظر یه استاد چیزی یاد بگیره تا اخر عمرش هر چی که درست کنه متعلق به استادشه!!!!!!!!!!!!

بعدشم این قالب همچین تحفه ای نیست که من بخوام منت بزارم

از طرفی دیگه به خود اقای خادم پیام دادم که من طبق اموزش های شما قصد دارم که کلی قالب درست کنم اگه موافق باشه قالب ها رو در اختیارش قرار بدم که تو سایتش بزاره ولی متاسفانه پاسخی بهم ندادن.....

0  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     6:07 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

[quote=24556]... به نظرم این اعتراض شما بی مورده این قالب رو از اول تا اخرش من خودم انجام دادم و زحمت به پاش کشیدم پس صاحبش منم نه اقای خادم یا هر کس دیگه ای که اموزش داده طبق گفته ی شما هر کسی که زیر نظر یه استاد چیزی یاد بگیره تا اخر عمرش هر چی که درست کنه متعلق به استادشه!!!!!!!!!!!![/quote]

نه من همچین حرفی نمیزنم امیر علی عزیز نگفتم شما سرقت کردی گفتم کپی کردی بدون ذکر منبع کلیت قالب همونه یه سری تغییرات جزئی در حد رنگ و ... دادی شما اونقد کم که هرکس دیگه که مثل من دیده باشه سریع می فهمه. قالب وقتی مال شماست که از صفر خودت زده باشی نه اینکه قالب یکی دیگه رو عوض کنی بعد بگی اینکاره منه یا حداقل با ذکر منبع. اگه شما از یکی طراحی یاد گرفتی قرار نیست تا اخره عمر هرچی زدی ماله استادت باشه نه درسته این قالب رو شما درست کردی ولی اصلش ماله اون آقا بوده و زمانی که شما این قالب رو درست می کردی اصل قالب با سورسش رو سایت اون بوده قبل از اینکه شما طراحی کنی. فقط اگه ما مردم یاد بگیریم این چیزارو خیلی خوب میشه اونوقت اوضاع بازاره نرم افزار و برنامه نویسی هم بهتر از این میشه. حالا بگذریم مهم نیست دیگه.

0  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     7:48 ب.ظ #

+amirali

Subscriber
200 پست28 تاپیک

اقا بهرام من حرفی نزدم و ندارم

ادعایی که من دارم اینه که قالب رو خودم از همون اول یعنی فتوشاپ گرفته تا اخرین خط کدشو خودم نوشتم و منکر اینم نیستم که این قالب به صورت کامل همراه با کد و پی اس دی در سایت رابین وب وجود نداره

منکر اینم نیستم که طرح قالب مال اقای خادم هست

اینم بدون که من فقط فیلمها رو دانلود کردم و هیچ وقت دنبال سورس و کار اماده نبودم و نیستم چون میخوام یاد بگیرم و لقمه اماده به دردم نمیخوره....

من اگه میگم این مال خودمه منظورم اینه که از ب بسم الله تا اخرشو خودم نوشتم و درست کردم

کلی وقتم صرف این قالب شد

اگه شبیه قالب اقای خادم هست خب جای تعجبی نداره چون من طبق فیلم های اموزشی اقای خادم پیش رفتم و قاعدتا باید قالب شبیه اون باشه

اینکه میگی در حد و رنگ و یه تغییر جزئی فرق داره خب اینم طبیعیه چون هر کسی که یاد میگیره واسه اینکه بتونه اموزش رو خوب یادبگیره دقیقا و عینا از همون رنگ و لعابی که استاد استفاده کرده استفاده نمیکنه

من بعد از این قالب 5تا قالب دیگه هم درست کردم ولی خب متاسفانه هر کدوم نقص و ایراداتی دارن که همیشه به سون لرن سر میزنم و سعی میکنم که درستشون کنم

توصیه میکنم همیشه زود و بدون اطلاع قضاوت نکنید!

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .