فیکس شدن اندازه سایت

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد اسفندیاری ،‏ 2 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 677 بازدید داشته است .

تگ شده :  , , ,

نویسنده پست
پنجشنبه ، 28 آگوست 2014     9:53 ب.ظ #

raminn

Subscriber
16 پست6 تاپیک

سلام دوستان
بنده سایتی دارم بعد از کلی کار تونستم رسپانسیو درستش کنم، حالا مشتری ازم خواستن که سایت توی همه ی دیواس ها فیکس طراحی کنم ، مثل دیجی کالا که وقتی با موبایل توش میری کل سایت بدون اسکرول دیده میشه ...میخواستم دوستان کسی هست راهنمایی کنه ؟!

0  تشکر
پنجشنبه ، 28 آگوست 2014     11:14 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

میشه بیشتر توضیح بدین؟؟؟؟اگر Responsive باشه که دیگه اسکرول نباید داشته باشه قاعدتا!!!!

1  تشکر
جمعه ، 29 آگوست 2014     12:53 ق.ظ #

raminn

Subscriber
16 پست6 تاپیک

نه  ببینید وقتی بصورت رسپانسیو پیاده کنی، در واقع بعضی المان های تو دیایس های مختلف جابجا و یا تغییر شکل میدن..ولی من اینطوری نمی خوام باشه ، مثلا میخوام وقتی باگوشی تو سایت میرم کل سایت کامل تو گوشی نمایش داده بشه ، طبیعتا هم کوچیک تر هست ...اگه با گوشی به سایت دیجی کالا بری متوجه میشی چی میگم

0  تشکر
جمعه ، 29 آگوست 2014     10:03 ق.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

ببینید باید برای هر device متناسب با عرض و resolution اون دستگاه ، یک فایل CSS جدا بنویسید و به وسیله کدی مثل کد زیر به صفحت لینکش بدی :

اینایی که گفتم برای مثال بود.......حالا میتونی فایلهای CSS مخصوص برای هر دستگاه رو بنویسی و درون فایلهای widescreen.css و tablet.css و mobile.css قرار بدی.......اینا رو فقط برای ایده دادن بهت گفتم.......میتونی به لینک زیر بری برای اطلاعات بیشتر :

لینک

در ضمنن میتونی از فریم ورکهایی مثل bootstrap و foundation استفاده کنی.....

یا علی

2  تشکر
جمعه ، 29 آگوست 2014     10:05 ق.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

از ترکیب % و em هم میتونین استفاده کنین

3  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .