فقط آقای لــقــمــان آونــد جواب بده بقیه هم اگه میدونن بگن

این تاپیک 9 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  سید رضا شجاع رضوی ،‏ 1 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 618 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 8 می 2015     6:42 ب.ظ #

سید رضا شجاع رضوی

Subscriber
27 پست11 تاپیک

سلام من برای سایتم میخوام چند تا نویسنده جذب کنم اما الان توی فکر اینم که نویسنده ها مطالبشون رو کجای هاست من آپلود کنن؟ من باید یه هاست مخصوص اونا بخرم؟ یا رمز هاست دانلودم رو بهشون بدم؟ یا افزونه ای هستش که بتونه این کار رو برام بکنه ؟
ممنون.

1  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
جمعه ، 8 می 2015     10:49 ب.ظ #

Hassan HSN

Subscriber
1 پست0 تاپیک

با سلام

دوست عزیز سایتتون با استفاده از وردپرس ساخته شده؟

0  تشکر
جمعه ، 8 می 2015     11:58 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام خیر دوست

عزیز نیازی به هاست جداگانه نیست در همون هاستی که تهیه می کنید ابتدا طبق اسکریپ سایت یا سیستم مدیریت محتوایی که روی اون نصب می کنید دیتابیسی براش ایجاد می کنید و همه اطلاعات در همین دیتابیس ذخیره میشن...

2  تشکر
شنبه ، 9 می 2015     12:19 ق.ظ #

سید رضا شجاع رضوی

Subscriber
27 پست11 تاپیک

بله من از وردپرس استفاده میکنم

1  تشکر
شنبه ، 9 می 2015     12:21 ق.ظ #

سید رضا شجاع رضوی

Subscriber
27 پست11 تاپیک

آقای صالحی خیلی خوشحال شدم که شما به تاپیک من جواب دادید اما من دقیقا منظورتون رو متوجه نشدم درضمن من میخوام که مطالبی که نویسنده ها ایجاد میکنند فایل هاش توی هاست دانلود و متنش روی هاست لینوکسم ذخیره بشه

1  تشکر
شنبه ، 9 می 2015     12:22 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

خواهش میکنم

خوب زمانی که وردپرس رو نصب میکنید یه دیتابیس هم باید براش ایجاد کنید بعد از ایجاد کردن دیتابیس هر مطلبی رو که در سایت منتشر کنید در دیتابیس ذخیره میشه چه خودتون و چه نویسندهاتون

2  تشکر
شنبه ، 9 می 2015     12:27 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

اگر فایل های نویسندها حجمش بالاست یعنی ویدئویی هست میتونید یک subdomin برای سایتتون ایجاد کنید و متصلش کنید به هاست دانلود که برای این کار علاوه بر هاست سایتتون یک هاست دانلود رو هم تهیه کنید و فایل ها رو در اون آپلود کنید  و آدرس فایل های آپلودیتون رو هاست دانلود همون subdomin که در بالا اشاره کردم میشه مثلا

dl.yoursitename.com

بطور کلی باید یک هاست دانلود تهیه کنید و توسط subdomin متصل کنید به هاستی که وردپرس رو روش نصب کردید

2  تشکر
شنبه ، 9 می 2015     12:41 ق.ظ #

سید رضا شجاع رضوی

Subscriber
27 پست11 تاپیک

من سابدامین هم تهیه کردم و به دامین خودم متصلش کردم
Domin:www.pmbshop.ir
Subdomin:dl.pmbshop.ir
حالا باید چه تنظیماتی انجام بدم که فایلها بطور خودکار توی سابدامین آپلود بشه؟

1  تشکر
شنبه ، 9 می 2015     1:26 ق.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

لازم به ذکر است که شما فایل منیجر وردپرس و نمیتونید به هاست دانلود متصل کنید یعنی از پنل مدیریت وردپرس نمیتونید فایلی رو روی هاست دانلود آپلود کنید  بلکه باید فایل هاتون رو در هاست دانلود توسط ftp آپلود کنید و آدرسش رو در مطلبتون  قرار بدید

موفق باشید....

4  تشکر
شنبه ، 9 می 2015     12:17 ب.ظ #

سید رضا شجاع رضوی

Subscriber
27 پست11 تاپیک

خیلی ممنونم آقای صالحی و از اینکه افتخار این رو داشتم که شما به تاپیکم جواب بدید خیلی خوشحالم . با توجه به راهنمایی های شما مشکلم حل شد.

1  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 10 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .