فعال کردن ثبت نام برای کاربران

این تاپیک 10 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  امیر ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 5575 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 8 آگوست 2013     11:55 ق.ظ #

بهنام

Subscriber
86 پست89 تاپیک

سلام من برای فعال کردن فرم ثبت نام کاربران برای سایت وردپرسی ام به تنظیمات -> همگانی رفتم و گزینه هر کسی می‌تواند نام‌نویسی کند را تیک زدم. چه کار های دیگه باید انجام بدهم؟؟

1  تشکر
پنجشنبه ، 8 آگوست 2013     1:53 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام

حالا باید افزونه ای که امکان ثبت نام رو به کاربرات میده نصب کنی برای این کار میتونی از افزون sidebar login یا افزونه های مشابه استفاده کنی...

5  تشکر
پنجشنبه ، 8 آگوست 2013     2:47 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام

وقتی تیک اون گزینه رو زدید از طریق لینک زیر میشه ثبت نام کرد:

4  تشکر
پنجشنبه ، 8 آگوست 2013     10:57 ب.ظ #

بهنام

Subscriber
86 پست89 تاپیک

من افزونه Sb login رو نصب و بعد فعال کردم اما لاگین وثبت نام تغییری نکرد برای استفاده از این افزونه باید کد خاصی رو در قالبم بذارم؟

0  تشکر
شنبه ، 10 آگوست 2013     12:34 ق.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

از قسمت نمایش => ابزارک ها ، ابزارکش رو در قسمت مورد نظرتون بگذارید.

1  تشکر
سه شنبه ، 1 جولای 2014     3:59 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام

ببخشید چون من تجربه ای در این زمینه ندارم میخوام بدونم کلا برای اضافه کردن امکان ثبت نام و عضویت به وردپرس چه راهی رو پیشنهاد میکنین؟ استفاده از افزونه یا پیش فرض وردپرس یا اینکه آدم خودش فرم ثبت نام درست کنه. البته من خودم که اینقدر بلد نیستم اما نمونه کد هایی رو نت پیدا میشه که میشه تغییر داد. اگه افزونه، کدوم بهتره؟ هم به لحاظ کارآمدی و امنیت و هم به لحاظ زیبایی و تغییر پذیر بودن

1  تشکر
سه شنبه ، 1 جولای 2014     5:50 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

من sidebar login رو نصب کردم. خوبه. منتها اینکه من موقع طراحی یک قسمتی رو واسه منو کاربری در نظر گرفتم، شبیه همین منو کاربری که سون لرن داره که اون گوشه بالا سمت چپ اسم و عکس کاربر میاد و اگه روش کلیک کنه... میخواستم ببینم چه جوری میتونم به این sidebar login بگم که مثلا عکس رو بره اونجا تو اون دیو که واسش در نظر گرفتم لود کنه نه اینجایی که خودش میاره. با ادیت کردن کدش میشه اینکار رو انجام داد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

0  تشکر
سه شنبه ، 1 جولای 2014     6:51 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

کد های html رو نمیتونم پیدا کنم اگه نه یه ساید بار بالا تو منو ایجاد کردم که الان محتوا رو اونجا نشون میده فقط کافیه کد های html و css رو بتونم تغییر بدم. css هست اما html رو نمیتونم پیدا کنم

0  تشکر
چهار شنبه ، 2 جولای 2014     11:45 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

بهرام جان؛ افزونه های زیادی در این زمینه وجود داره که میشه استفاده کرد. اما اگر میخواهید دقیقا همونی باشه که خودتون میخواید، باید کدنویسیش کنید. مثلا برای فرم ورود:

هم چنین از کد زیر که فرم ورود رو فراخوانی میکنه میشه استفاده کرد:

هم چنین برای نمایش عکس و نام کاربر از توابع وردپرس که در این زمینه موجود هست میتونید استفاده کنید (در صورتی که در این زمینه راهنمایی خواستید، بفرمایید)

افزونه ایرانی Ajax BootModal Login رو نیز امتحان کنید..

موفق باشید

2  تشکر
جمعه ، 4 جولای 2014     3:01 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

ممنون امیر جان، آره اگه خودم بتونم بنویسم که خیلی بهتره. از این کدی که گذاشتی یه چیزایی دستم اومد. اطلاعات رو تو یک فرم میگیره و بعد هم با متد پست به صفحه لاگین ارسال میکنه. درسته؟ یعنی اینجوری ج میده؟ کپچا چی؟ تو لاگین یه کپچا هم داریم منظورم اینکه وقتی اطلاعات رو اینجوری به صفحه لاگین بفرستیم بعد اونجا کپتچا نمیخواد؟ به مشکل نمیخوره واسه اون؟ حالا تست میکنم باز اگه چیزی بود ازت میپرسم. خیلی ممنون

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 11 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .