فشرده سازی تصاویر

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  moj ala ،‏ 1 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 403 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 25 مارس 2015     11:12 ق.ظ #

moj ala

Subscriber
69 پست54 تاپیک

من می خوام تصاویری که در پستهای صفحه اصلی هست رو حجمشون رو خیلی کاهش بدم-و کیفیت خیلی برام مهم نیست چون اینها بصورت بند انگشتی هستند و نیازی نیست کیفیت داشته باشه-برای اینکار از افزونه smush استفاده کردم و همه تصاویر رو فشرده کردم اما هیچ تغییری در حجم تصاویر انجام نشود. من این رو از روی میزان فضای هاست درک کردم-همچنین وقتی صفحه اصلی رو با پوشه هاش ذخیره کردم دیدم همون حجمی رو داره که قبل از فشرده سازی داشت.

لطفا یه افزونه ک ه تصاویر jpg رو بتونه فشرده کنه و کیفیت خیلی مهم نیست.

خیلی ها میگن smush بهترین افزونس اما من که تغییری رو حس نکردم.

image optimizer هم خطا داشت و فعال نمیشد.

لطفا راهی درستی جلو من قرار بدید.

0  تشکر
پنجشنبه ، 26 مارس 2015     12:40 ب.ظ #

arman zarei

Subscriber
4 پست1 تاپیک

با سلام . دوست عزیز برای این کار یک سایت بسیار عالی وجود داره که این کار رو انجام می ده . شما می تونید از طریق این لینک https://tinypng.com کار مورد نظر را انجام دهید

1  تشکر
جمعه ، 27 مارس 2015     12:40 ب.ظ #

moj ala

Subscriber
69 پست54 تاپیک

ببخشید من یک عکس رو فشرده کردم از 70 کیلو به 40 کیلو کاهش یافت اما من این تصویر اصلی که سایز بزرک داره رو که نمی خوام در صفحه اصلی توی پستها قرار بدم - من اون thambnail ها مد نظرمه که خیلی کم حجم باشه-من اون تصویر 70 کیلویی و 40 کیلویی که فشرده کرده بودم رو توی وردپرس آپ کردم اما تصاویر thambnail که از هر دو تصویر بدست آمد هر دو سایز 20 کیلو داشتن - در صورتی که سایز تصاویر یکی 70 و دیگری 40 کیلو بود!!!

لطفا راهی برای کم کردن اون thambnail ها بگید. که توی صفحه اصلی کم حجم بشتن و سرعت لودم بره بالا.ممنونم

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .