فرم ساز پی اچ پی

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  badboy_ehsan ،‏ 1 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 515 بازدید داشته است .

تگ شده :  ,

نویسنده پست
سه شنبه ، 21 آوریل 2015     8:41 ب.ظ #

badboy_ehsan

Subscriber
2 پست1 تاپیک

سلام به همه ی دوستان عزیر

دوستان به برنامه ای به زبان پی اچ پی نیاز دارم که به صورت ویزاردی یک نام بگیره برای دیتابیس بعد دیتابیس رو بسازه بعد نام بگیره برای جدول، جدول رو توی همون دیتابیسی که ساخته بسازه بعد یه تعدادی رو بگیره و به همون تعداد فیلد و نوع فیلد هم بگیره و توی جدولی که ساختیم بسازه در اخر هم متناسب با موارد ساخته شده یک فرم بسازه.

اگر کسی کمکی بکنه ممنون میشم.

0  تشکر
چهار شنبه ، 22 آوریل 2015     1:28 ق.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

سلام تا جایی که من میدونم در شرکت های هاستینگ اجازه ساخت دیتابیس با php رو نمیدن و باید خودت دستی دیتابیس رو بسازی ولی برای موارد دیگه میشه یه کارایی کرد اگه خواستی بگو تا کدش رو بهت بدم . موفق باشی

1  تشکر
چهار شنبه ، 22 آوریل 2015     4:53 ب.ظ #

badboy_ehsan

Subscriber
2 پست1 تاپیک

سلام ارمین جان ممنونم از این که وقت گذاشتی ولی کد برای شرکت هاستینگ نیست، کد برای یک سرور محلیه اگه لطف کنی بتونی همچین کدی بدی ممنون میشم.

با تشکر

0  تشکر
چهار شنبه ، 22 آوریل 2015     7:10 ب.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

2  تشکر
چهار شنبه ، 22 آوریل 2015     8:29 ب.ظ #

badboy_ehsan

Subscriber
2 پست1 تاپیک

ممنون ارمین جان کار کرد ولی این کد دو تا چیز کم داره

اولی اینکه من میخوام به تعداد دلخواه فیلد بسازه برای جدول منظورم اینکه مثلا یه عدد بگیره مثل 3 بعد بیاد 3 تا فیلد باز کنه برای ساختن تو جدول.

دومی و اینکه مهمترین چیزه برام اینکه وقتی این دیتابیس و جدولو فیلد هارو ساخت خودش بیاد یه فرم هم براش طراحی کنه که مثلا بشه باهاش به دیتابیس و جدول مقدار وارد کرد.

شرمنده از اینکه وقتتو میگیرم. ممنون از کمکت

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .