فرم ثبت نام

این تاپیک 7 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  mehrnaz saberi ،‏ 11 ماه و 3 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 1631 بازدید داشته است .

تگ شده :  ,

نویسنده پست
جمعه ، 19 جولای 2013     10:11 ب.ظ #

hammer

Subscriber
3 پست2 تاپیک

سلام من می خواستم در سایت خودم یه سیستم ثبت نام مثل سیستم ثبت نام 7learn درست کنم.

می خواستم بدونم که شما در سایتتون از پلاگین استفاده کردید یا کدنویسی کردید؟

اگر می شه یه کم توضیح دهید.

0  تشکر
جمعه ، 19 جولای 2013     10:13 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام سون لرن از پلاگین simplr-registration-form برای ایجاد فرم ثبت نام بهره میبره.

0  تشکر
یکشنبه ، 21 جولای 2013     6:54 ب.ظ #

hammer

Subscriber
3 پست2 تاپیک

[quote=12984]سلام سون لرن از پلاگین simplr-registration-form برای ایجاد فرم ثبت نام بهره میبره.[/quote]

سلام ببخشید دوباره مزاحم شدم. یه سوال دیگه هم داشتم.

با استفاده از پلاگین صفحه ثبت نام را درست کردم حالا چه طور باید صفحه ورود به سایت (login) را طراحی کنم. همچنین می خواستم بدونم که شما(7learn) چه طور بعد از ورود به سایت صفحه خوش آمدی را به وجود آوردید و گزینه های پیش خوان و پروفایل شما و ارسال پیام خصوصی را  به آن اضافه کردید؟

0  تشکر
یکشنبه ، 21 جولای 2013     8:11 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

میتونی از پلاگین sidebar login استفاده کنی.

1  تشکر
یکشنبه ، 21 جولای 2013     9:06 ب.ظ #

hammer

Subscriber
3 پست2 تاپیک

یعنی برای ثبت نام باید از پلاگین simplr-registeration-form استفاده کنیم و برای لاگین از پلاگین sidebar login کنیم؟

0  تشکر
یکشنبه ، 21 جولای 2013     9:47 ب.ظ #

hammer

Subscriber
3 پست2 تاپیک

[quote=13130]یعنی برای ثبت نام باید از پلاگین simplr-registeration-form استفاده کنیم و برای لاگین از پلاگین sidebar login کنیم؟[/quote]

0  تشکر
یکشنبه ، 21 جولای 2013     10:47 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

بله درسته،سون لرن هم از همین دوتا پلاگین استفاده میکنه،البته فکر کنم آقای آوند کمی تغییرات توی این دوتا پلاگین ایجاد کردن و من دقیقا از این تغییرات خبر ندارم.

2  تشکر
پنجشنبه ، 17 دسامبر 2015     1:11 ب.ظ #

mehrnaz saberi

Subscriber
1 پست0 تاپیک

با سلام تشکر از سایت خوب

من از  پلاگین انجمن bbpress استفاده کردم  نحوه ی ارتباط با دیگر پلاگین های (عضویت و ورود و. .. ) با این پلاگین به چه صورت می باشد .

0  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .