فرم ارسال ایمیل

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  lili ،‏ 3 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1058 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 24 می 2013     3:29 ب.ظ #

meyti pugo

Subscriber
58 پست10 تاپیک

من برای این سایتم یه فرم نوشتم ولی مشکل داره..

http://meyti-pugo.ir/

مشکلشم اینه که وقتی روی  ارسال کلیک میکنم  وارد سایت یاهو میشه و وقتی لوگین کنم میخواد ایمیل بفرسته...

من نمیخوام اینجوری باشه

میخوام مثل فرم های بقیه سایت هایی که میبینیم باشه

مشکل دوم هم دکمه ریسته که اصلا کار نمیکنه

میدونم ایراد داره  ها ولی  توی تگ اینپوت بزارم نمیشه..

لطفا کمک کنید..

ممنون

0  تشکر
جمعه ، 24 می 2013     9:54 ب.ظ #

sad

Subscriber
76 پست27 تاپیک

سلام دوست عزیز شما اول قالب وبتونو عوض کنید تا مشخص شه چی به چیه

0  تشکر
شنبه ، 1 ژوئن 2013     4:25 ب.ظ #

meyti pugo

Subscriber
58 پست10 تاپیک

[quote=11374]من برای این سایتم یه فرم نوشتم ولی مشکل داره.. http://meyti-pugo.ir/ مشکلشم اینه که وقتی روی ارسال کلیک میکنم وارد سایت یاهو میشه و وقتی لوگین کنم میخواد ایمیل بفرسته... من نمیخوام اینجوری باشه میخوام مثل فرم های بقیه سایت هایی که میبینیم باشه مشکل دوم هم دکمه ریسته که اصلا کار نمیکنه میدونم ایراد داره ها ولی توی تگ اینپوت بزارم نمیشه.. لطفا کمک کنید.. ممنون [/quote]
 سلام عزیز اون اولبن قالب من بود و حواسم نبود که بهم ریخته شده.. شما جای اینکه تیکه بندازید کمک میکردید.. البته به لطف مدیران مکلاتم نا تموم نمیمونند

0  تشکر
دوشنبه ، 1 جولای 2013     1:05 ق.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

من قالبتون و دیدم ولی اصلا کار نمیکنه اگه کد فرمتون و بذارید ببینیم مشکلش چیه.برای ریست هم حتما باید تگ input باشه دیگه با type:reset .

0  تشکر
دوشنبه ، 1 جولای 2013     1:28 ق.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

پیداش کردم کدتون و اینه :

<form action="mailto:meyti.pugo@yahoo.com" method="post">
<p><input type="text" name="name" value="نام شما" id="name" onblur="if (this.value == ''){this.value = 'نام شما'; }" onfocus="if (this.value == 'نام شما') {this.value = '';}" /></p>
<p><input type="text" name="email" value="ایمیل شما" id="email" onblur="if (this.value == ''){this.value = 'ایمیل شما'; }" onfocus="if (this.value == 'ایمیل شما') {this.value = '';}" /></p>
<p><input type="text" name="url" value="آدرس سایت شما" id="url" onblur="if (this.value == ''){this.value = 'آدرس سایت شما'; }" onfocus="if (this.value == 'آدرس سایت شما') {this.value = '';}" /></p>
<p><textarea cols="20" rows="7" name="message" id="message" onblur="if (this.value == ''){this.value = 'پیام شما'; }" onfocus="if (this.value == 'پیام شما') {this.value = '';}" >پیام شما</textarea></p>
<p><input type="submit" name="submit" value="Send Message" /></p>
</form>
خب چرا این کار و کردید؟ شما action و mail to دادید.میتونید این اطلاعات و از تکست فیلداتون بگیرید و توی یه صفحه ی دیگه انتقال بدید یعنی یه صفحه ی دیگه داشته باشید که این اطلاعات و انجا بگیرید و همون صفحه ی دوم و به عنوانaction قرار بدید بعد توی صفحه ی دوم این اطلاعات و با تابع mail به ایمیلتون ارسال کنید و یه راه دیگه اینکه میتونید اطلاعات و مستقیما توی هاست وارد کنید با تابع insert بعد جایی که میخواید مثلا پنل ادمین ازش نمایش بگیرید.امیدوارم که کمکتون کرده باشه.

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .