فرستادن مقداری به یک صفحه و دریافت آن

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  رضا ،‏ 3 سال و 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 784 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 17 اکتبر 2013     10:23 ب.ظ #

رضا

Subscriber
36 پست21 تاپیک

سلام دوستان و وقت بخير

من ميخوام در صفحه A  يك عددي رو به صورت اجاكس به صفحه B بفرستم سپس از صفحه B مجدد يك عددي رو به صفحه A بفرستم و بر روي اون عدد يك دستور شرط php اجرا كنم و نتيجه را نمايش دهم .

عدد رو از صفحه A به صفحه B به وسيله يك تابع اجاكس ارسال كردم اما نمي دونم چطوري از صفحه B مجدد به صفحه A عدد رو ارسال كنم .

عدد از صفحه B به صفحه A بايد اتوماتيك ارسال بشه

لطفا راهنماييم كنيد

3  تشکر
جمعه ، 18 اکتبر 2013     9:31 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام،شما وقتی عدد رو از صفحه A به صفحه B میفرستین،می تونید توی صفحه B پردازش لازم رو انجام بدین و با عدد مثلا با دستور echo یا اگر اطلاعات به صورت آرایه هست با استفاده از json_encode اطلاعات رو برگدونید به صفحه A.

1  تشکر
جمعه ، 18 اکتبر 2013     11:19 ق.ظ #

رضا

Subscriber
36 پست21 تاپیک

سلام اقاي علي محمدي

با تشكر از جوابتون اما ميخواستم بدونم ايا ميشه يه متغير يا يه عدد از صفحه B به صفحه A به صورت اتوماتيك ارسال بشه

لطفا يه مثال بزنيد

1  تشکر
جمعه ، 18 اکتبر 2013     11:30 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

ببینید دو حالت داره یا باید درخواستی از صفحه A به B ارسال بشه و کد های B به صورتی باشه که درخواست رو بگیره و پرداش کنه و جواب رو برگدونه برای A ، یا اینکه که خود صفحه B بدون دریافت هیچ دریافتی از A اطلاعات برای A بفرسته،که باید پیاده سازی بشه.شما اینو مشخص کنید تا من راهنمایی لازم رو بگم.

1  تشکر
جمعه ، 18 اکتبر 2013     11:47 ق.ظ #

رضا

Subscriber
36 پست21 تاپیک

اگر بشه از خود صفحه A اطلاعات رو براي صفحه A فرستاد كه بسيار عاليه

اين كدي كه دارم

توي اين كد با كليك روي دكمه مرتب سازي عددي به صفحه reza.php ارسال ميشه حالا ميخوام اون عدد به همين صفحه برگرده پس از برگشتن يه شرط بزارم كه اگر اون عدد مثلا 1 بود تابع دوم لود بشه و اگر نبود يه فايل ديگه لود بشه

1  تشکر
جمعه ، 18 اکتبر 2013     12:03 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

باید اطلاعات رو به صورت json بفرستی . اونجا هم اطلاعات لازم رو توی مثلا یه آرایه بذار و با json_encode اطلاعات رو echo کن،بعدشم میتونی توی تابع دریافت کننده که مثلا data رو میگیره اطلاعات رو به چک کنی،مثلا اگه آرایه یه ایندکس به نام number داشته توی تابع برگشتی به صورت data.number در دسترس قرا میگیره (تو اموزش جدید که امروز قسمت اولش منتشر شد من کاملا در مورد نحوه استفاده ازش توضیح میدم،چون دقیقا از همین روش استفاده شده)

1  تشکر
جمعه ، 18 اکتبر 2013     12:24 ب.ظ #

رضا

Subscriber
36 پست21 تاپیک

خيلي تشكر جناب علي محمدي

فقط تابع برگشتی به صورت data.number رو ميشه تو php  به يه متغير داد

منتظر آموزش تون هستم

1  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .