فاصله گرفتن هدر سایت

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  mohammad karimi ،‏ 1 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 383 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 8 نوامبر 2015     2:59 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

سلام خدمت تمامی دوستان من یک قالب سایت طراحی کردم بعد تبدیلش کردم به وردپرس خب الان هدر سایتم از ابتدای سایت به اندازه32پیکسل از بالا مارجین تاپ گرفته که من اصلا همچین استایلی را ندادم بعد الان با inscepte,ementکه گرفتم به تگ html{margin-top:32px} داده من چگونه میتونم این مشکل را رفع کنم خودمم اومدم داخل استایل های قالبم مارجین را صفر کردم اما بازم کار نکرد،نکته قابل توجه اینجاست که من اومدم کش مرورگر را پاک کردم خوب شدد.

0  تشکر
دوشنبه ، 9 نوامبر 2015     12:30 ق.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

وقتی کش مرورگر رو پاک کردید و سایتتون درست شده ، پس یعنی مشکل رفع شده

کش مرورگر با وجود اینکه سرعت سایتهارو بهتر میکنه ولی اغلب مشکلاتی رو بوجود میاره

موفق باشید

0  تشکر
دوشنبه ، 9 نوامبر 2015     10:14 ق.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

بله درست شد اقای اسفندیاری بعد دوباره الان بعد از چندبار رفرش شدن سایت این مشکل به وجود اومد،به تگ html{margin-top:32px}داده است که من اصلا همچین ستایلی را تعریف نکردم واین بعد از اینکه قالب سایتم را به ورد پرس تبدیل کردم وچندتا بع phpدر هدر سایت قرار دادم به وجود اومد.

1  تشکر
دوشنبه ، 9 نوامبر 2015     10:18 ق.ظ #

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

دوست عزیز اون مربوط میشه به وردپرس و شما اگر از اکانت وردپرستون خارج بشید درست هست.

در سایت های وردپرس اگر کد ها را درست نوشته باشید وقتی وارد اکانتتون میشید. بالای سایت نواری میاد که می تونید از طریق اون سریع به پیشخواد دسترسی داشته باشید.

0  تشکر
دوشنبه ، 9 نوامبر 2015     10:19 ق.ظ #

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

شما کد wp_footer را حذف کنید درست میشه.

0  تشکر
دوشنبه ، 9 نوامبر 2015     10:54 ق.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

ممنون دوستان حل شد،فقط یک چیز دیگه من یک اسلایدر نمونه کار میخوام مانندادرس این

http://supsystic.com/post-feed-carousel-example/?utm_source=wordpress&utm_medium=screenshots&utm_campaign=sliderخب من الان میخوام این اسلایدر را با زمینه های دلخواه وپست سفارشی ورد پرس ایجاد کنم میتونید کمکم کنید من میتدی هستم ودر مورد زمینه هاشون مطالعه کردم اگه هزینه ای هم داشته باشه پرداخت میکنم.باتشکر.

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .