فاصله گرفتن بین ستون های سایت در بوت استریپ

این تاپیک 7 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  وحید صالحی ،‏ 11 ماه و 3 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 396 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 20 دسامبر 2015     11:06 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

دوستان سلام خسته نباشید،من در قالبم اومدم از بخش کانتنت وسایدبار استفاده کردم خب کدهامو پیوست کردم.1اینکه این روش کدنویسی واستفاده از فریمورک بوت استریپ استاندارد که به این روشی من نوشتم2-من همینطور در کدم مشخص هست یک بخش تعریف کردم با col-lg-9,ویک بخش دیگه با col-lg-3چگونه میتونم بین این دو بخش یک فاصله ایجاد کنم.ممنون میشم کسی کمکم کنه من با دستور pull-leftاستفاده کردم برای انتقال بخش کانتنت به سمت چپ

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
دوشنبه ، 21 دسامبر 2015     11:22 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

نیاز به استفاده از ۲ کلاس contanier و کلاس های offset  و pull-left نیست خیلی کار رو پیچیده کردید از الگویی که براتون پیوست کردم استفاده کنید

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
دوشنبه ، 21 دسامبر 2015     11:29 ق.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

خب اقای صالحی من بخوام فرض کنید یک فضای 5پیکسلی بین باکس های فضای خلی باشه باید چیکار کنم مثل همین سایت سون لرن ببینید بین بخش کانتنت وسایدبار یک فضای خالی وجود داره.مممنون

0  تشکر
دوشنبه ، 21 دسامبر 2015     11:33 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

اگر از همین روش استفاده کنید بصورت خودکار یه فاصله ۱۵ پیکسلی رو بین هریک از بخش ها که با کلاس های col ایجاد می کنید در نظر میگیره در دوره بوت استرپ تمام این موارد رو توضیح داده ایم درش شرکت نکردید؟

0  تشکر
دوشنبه ، 21 دسامبر 2015     11:38 ق.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

نه هنوز ولی در نظر دارم شرکت کنم. هزینه اش یک کم مشکل سازبه.تخفیف هایی که اعلام کردید تا کی مهلت داره.ولی اقای صالحی عزیز من از همین کد شما کپی کردم واستفاده کردم اما هیچ فاصله خالی ایجاد نکرده.

0  تشکر
دوشنبه ، 21 دسامبر 2015     11:44 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

تخفیف ها تا ۲۴ ساعت آینده فعاله ببینید فاصله برای محتویات درون div هایی که کلاس col رو بهش دادید ایجاد میشه برای اینکه بهتر درک کنی هر کدوم از این div ها رو برای border در نظر بگیر و درون هر کدوم یک عنصر مثل تگ p قرار بدید و یه متن در بنویس حالا اگر صفحه رو در مرورگرباز کنی می بینی که تگ های p یک مقدار از border های کناری که مربوط به div ها هست فاصله می گیره این همون فاصله ای هست که مد نظرت البته ناگفته نمونه که فایل های بوت استرپ رو هم باید به درستی به سند نتصل کرده باشی

در کل پیشنهاد می کنم اگر می خوای بصورت اصولی یاد بگیری در دوره بوت شرکت کن اونجا با مثال های زیاد تمام اینها رو توضیح دادیم

موفق باشی

0  تشکر
دوشنبه ، 21 دسامبر 2015     11:49 ق.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

ممنون بزرگواری کردید فهمیدم حالا.درست شد.ولی باید در دوره ها شرکت کنم اصولی یاد بگیرم.

0  تشکر
دوشنبه ، 21 دسامبر 2015     11:50 ق.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

خواهش می کنم تاپیک رو هم تایید کنید تا دوستان دیگه بدونن که مشکل حل شده و اسپم نفرستند

با تشکر

0  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .