فارسی سازی فایل js

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  shima arabi ،‏ 1 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 418 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 2 جولای 2015     4:32 ب.ظ #

shima arabi

Subscriber
99 پست29 تاپیک

سلام دوستان یه فایل js  دارم که محتویات فارسی داره و وقتی میخام ذخیرش کنم پیغام خطای اینکدینگ میده هرکار میکنم نمیتونم  اینکدینگش رو فارسی کنم قبلا این مشکل رو نداشتم اما حالا یادم نمیاد چطور باید تغییرش بدم.

لطفا راهنمایی کنید

اینم محتویات فایله

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
پنجشنبه ، 2 جولای 2015     4:34 ب.ظ #

shima arabi

Subscriber
99 پست29 تاپیک

function loader(){     document.write("<meta charset=\"UTF-8\" /><link rel=\"stylesheet\" type=\"text/css\" rel="nofollow" href=\"style05.css\" /><div onclick=\"if(this.style.display = 'block') this.style.display = 'none';\" id=\"pr8container_demo\" ><div id=\"pr8wrapper\"><div id=\"pr8login\" class=\"animate form\"><a rel="nofollow" href='#'><h1>آب</h1><center>salavt salavt salavt</center></a></div></div></div>"); }

0  تشکر
پنجشنبه ، 2 جولای 2015     4:37 ب.ظ #

shima arabi

Subscriber
99 پست29 تاپیک

چرا هروقت کد میذارم مشرق مغربی میشه؟!

0  تشکر
پنجشنبه ، 2 جولای 2015     5:59 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز

notepad ویندوز رو باز کنید . (سرچ کنید تو ویندوز یا از توی منوی ویندوز پیداش کنید)

حالا کلید های CTR + S رو با یه بار نگه دارید .

در پنجره ای که باز میشه یه سری تنظیمات در اختیار شما میزاره . یکیش Encoding هست .

از لیست کشویی utf-8 رو انتخاب کنید . بعد فایل رو با فرمت js ذخیره کنید

تموم شد . :) حالا کد های جاوا اسکریپت بالا رو درونش بریزید و استفاده کنید .

موفق باشید .

1  تشکر
پنجشنبه ، 2 جولای 2015     6:18 ب.ظ #

shima arabi

Subscriber
99 پست29 تاپیک

میگم ctrl+s برای ذخیره سازی نبود؟ مطمئنید کلید ترکیبیش همینه هرچی میزنم چیزی نمیاره

0  تشکر
پنجشنبه ، 2 جولای 2015     6:46 ب.ظ #

shima arabi

Subscriber
99 پست29 تاپیک

با نت پد نتونستم کاری بکنم اما از ایدتون استفاده کردم محتویات فایلم رو ریختم توی یه فایل js که قبلا داشتم و اینکدینگش روبه راه بود  و از اون استفاده کردم :-)

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .