غیر فعال کردن نمایش فروشگاه ساز

این تاپیک 14 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد کاوسی ،‏ 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 307 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 8 آگوست 2016     2:57 ق.ظ #

محمد کاوسی

Subscriber
7 پست1 تاپیک

با سلام خدمت دوستان

ببخشید شاید عنوان این تاپیک خیلی مناسب نبوده باشه ولی از اونجایی که در جمع دوستان حرفه ای تازه کار هستم نیازمند به راهنمایی شما عزیزان دارم .

یه سایتی رو دارم که به خود ارائه دهنده هاست و دامین گفتم که فروشگاه ساز رو نصب کردند.حالا میخام بعد از نصب و تا انجام ویرایش های اصلی ، سایت بصورت غیر فعال در بیاد . چجوری باید اینکارو انجام بدم ؟

هره چی گشتم نتونستم گزینه غیر فعال سازی سایت رو پیدا کنم ؟

ممنونم از راهنمایی تون

0  تشکر
دوشنبه ، 8 آگوست 2016     8:07 ق.ظ #

Pouria Ariafar

ناظم
141 پست9 تاپیک

سلام

از وردپرس استفاده میکنید؟ اگر اره هست شما از پلاگین زیر میتونید استفاده کنید

قسمت افزونه ها برید بعد گزینه افزودن بزنید و Maintenance رو سرچ کنید پلاگین های مختلفی میاد اونکی که 300,000 بار نصب شده رو انتخاب و دکمه نصب رو بزنید

با این افزونه شما میتونید سایت رو برای مدتی که میخوایید برای اعضا و بازدید کننده ها غیرفعال کنید و فقط خودتون میتونید ببینید، و میتونید یک متن اطلاعیه هم در صفحه اصلی برای عموم درج کنید که مثلا سایت در دست ساخت هست

لینک پلاگین

1  تشکر
دوشنبه ، 8 آگوست 2016     8:54 ق.ظ #

محمد کاوسی

Subscriber
7 پست1 تاپیک

سلام

ممنونم از پاسخگویی سریع شما دوست عزیز

من قبلا با جوملا کمی بلد بودم و کار میکردم . اما این سایت رو بنا به اصرار دوستم ، هاست و دامین رو از نت افراز گرفتم . بعد خودشون فروشگاه ساز اپن کارت رونصب کردند . حالا میخام برای مدتی که تغییرات رو انجام بدم موقتا غیر فعالش کنم . دنبال گزینه هاش میگردم پیداش نمیکنم کجاست یا اینکه من بلد نیستم و نمیدونم کجا هست .

0  تشکر
دوشنبه ، 8 آگوست 2016     9:12 ق.ظ #

Pouria Ariafar

ناظم
141 پست9 تاپیک

سلام

اگر از جوملا استفاده میکنید من دقیق نمیدونم چطوری غیرفعال میشه فقط یادمه تو تنظیماتش یک جای بود برای غیرفعال کردن سایت که یادم نیست، میتونید توی نت سرچ کنید ولی اگر از وردپرس فارسی استفاده میکنید بهتون کامل راهنمایی کردم، در سمت راست منو مدیریت محتوای وردپرس گزینه به نام "افزونه ها" هست موس رو روی این گزینه ببرید و بعدش گزینه "افزودن" انتخاب کنید و در سمت چپ قسمت سرچ Maintenance رو تایپ و اینتر بزنید، برای شما تعدادی پلاگین میاره، پلاگینی که نصب 300,000 تایی داره رو انتخاب کنید و نصب کنید و سپس فعال کنید

بعد فعال سازی گزینه در منو وردپرس با عنوان Maintenance اضافه میشه و میتونید به سادگی از این نرم افزار استفاده کنید و نیاز به دانش خاصی نداره

2  تشکر
دوشنبه ، 8 آگوست 2016     12:42 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

دوست عزیز محمد کاوسی

تاجایی که من میدونم بهتره کارای قبل افتتاح سایت رو در لوکال انجام بدید و بعد اینکه سایت آماده شد به هاست منتقل کنید ... ولی الان پیشنهادی که به ذهنم میرسه اینکه شما روی public_html رمز بزارید و اگر کاربر آدرس سایت شما زد توی مرورگر اگر رمز رو ندونه چیزی مشاهده نمی کنه و شما برای انجام تنظیمات می تونید با وارد کردن رمز وارد سایت شید و بخش های مختلفش رو ببینید ... از طریق کنترل پنل دایرکت ادمین می تونید انجام بدید ... در اینرنت آموزش رمز گذاشتن بر روی پوشه در دایرکت ادمین رو سرچ کنید

4  تشکر
دوشنبه ، 8 آگوست 2016     11:16 ب.ظ #

محمد کاوسی

Subscriber
7 پست1 تاپیک

با سلام خدمت همه شما عزیزان

بسیار ممنون و سپاسگزارم بخاطر تمام لطف و محبتی که دارید و پاسخ بنده رو دادید .

مشکل رو حل کردم .

این مطلب رو میزارم تا بقیه دوستانی که شاید به مشکل من برخورد داشته باشند مشکلشون حل بشه .

برای این منظور پس از ورود به پنل هاستینگ به بخش مدیریت دامنه مراجعه و پس از انتخاب دامنه مد نظر روی دکمه   suspend کلیک نمایید.

همچنین میتوانید با ورود به شاخه   public_html  فایل   index.php   را تغییر نام دهید.

***** البته مشکل من با همین تغییر نام فایل ایندکس حل شد . ******

0  تشکر
دوشنبه ، 8 آگوست 2016     11:24 ب.ظ #

Pouria Ariafar

ناظم
141 پست9 تاپیک

به نظر من کار درستی نیست

بازدید کننده باید بدونه چرا سایت چیزی نشون نمیده، اگر ندونه خب میگه این سایت دیگه به درد من نمیخوره و دیگه برای بارهای بعدی به سایت شما سر نمیزنه

بهتر بود با یک پیغام که مثلا سایت در دست تعمیر هست به بازدید کننده نشون میدادید که در آینده نزدیک سایت بالا میاد و حتی اگر بخوایید بهتر از این کار کنید زیر اطلاعیه یک فرم دریافت ایمیل درست میکردید تا مثلا کسایی که قصد دارن بدونن چه زمانی سایت بالا میاد ایمیل هاشون رو وارد کنن تا بعدا با ارسال ایمیل بهشون  خبر می دادید

البته اگر تعداد بازدید کمه این مسئله خیلی مهم نمیشه

1  تشکر
دوشنبه ، 8 آگوست 2016     11:27 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

دوست عزیز این کار که درست نیست شما فرض کن من کاربر الان اومدم سایت شما می بینم هیچی به هیچی! الان همه میان یه قالب میزارن که مثلا روز شمار داره مینویسه فلان روز و فلان ساعت تا افتتاح سایت شما با این کار داری بازدید کننده رو میپرونی بزدید کننده باید بدونه سایت چرا غیر فعاله

می تونید از قالب های رایگان که توی اینترنت فراوونه استفاده کنید

1  تشکر
دوشنبه ، 8 آگوست 2016     11:31 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

بهله همون طور که Pourya Ariyafar گفت بهتره با ایمیل به کاربران بگید افتتاح سایتتونو،وگرنه بازدید کننده رو از دست میدید و مطمئنا به تجارتتون صدمه میزنید

1  تشکر
سه شنبه ، 9 آگوست 2016     12:17 ق.ظ #

محمد کاوسی

Subscriber
7 پست1 تاپیک

دوستان بسیار عزیزم بسیار ممنونم بخاطر راهنمایی های بسیار ارزشمندتون . واقعا سپاسگزارم و ازتون تشکر میکنم

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 15 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .