عکس سه بعدی

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد اسفندیاری ،‏ 1 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 153 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 28 اکتبر 2016     12:42 ب.ظ #

alale vdoust

Subscriber
1 پست1 تاپیک

سلام.

من خیلی دنبال پلاگین عکس سه بعدی جی کوئری گشتم. اما هیچ کدومشون امکان اینکه روی یه قسمت خاص عکس هاور بشه بعد یه نوشته مربوط به اون قسمت بیاد رو نداره.من میخوام یه چیزی درست کنم

مثل این سایت http://www.real3danatomy.com/bones/dog-humerus-3d.html

اصلا اینی که میگم میشه با جی کوئری درست کرد؟

0  تشکر
جمعه ، 28 اکتبر 2016     6:37 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

سلام

با استفاده از jquery و javascript میتونین مثالهایی شبیه به این لینک بسازید. تعدادی از ابزارهایی که این کار رو انجام میدن در اینجا گفته شده.

اما شما میتونین با ابزارهای پیشرفته Javascript شبیه به three.js کارای سه بعدی حرفه ای رو انجام بدین.

موفق باشید

1  تشکر
جمعه ، 28 اکتبر 2016     9:29 ب.ظ #

alale vdoust

Subscriber
1 پست1 تاپیک

متوجهم اما هیچ کدم از این پلاگین ها امکان اضافه کردن نقاط هات اپات و اینکه با هاور کردن روی هات اسپات ها یه توضیح خاص رو ایجاد کنه نداره...اگه ممکنه بیشتر راهنمایی کنید.

0  تشکر
شنبه ، 29 اکتبر 2016     11:07 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

شما مثالهای ابزار three.js رو دیدین؟

شما صد در صد چیزی که دنبالش هستین رو پیدا نمیکنید و باید درون ابزارهای موجود دستکاری هایی انجام بدین و اونا رو متناسب با هدفتون ارتقاء بدین

1  تشکر
شنبه ، 29 اکتبر 2016     11:12 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

البته بهتون بگم که این مثالی که خودتون زدید با استفاده از Javascript ساخته نشده و یک swf هست که همون ShockWave Flash Movies هست. در واقع انیمیشنی هستن که با استفاده از Adobe Flash ساخته شدن که میتونه با استفاده از Flash Player درون مرورگر اجرا بشه.

موفق باشید

1  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .