نمایش یکسان عکس بک گراند در همه ی مانیتور ها

این تاپیک 6 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  4web ،‏ 3 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1490 بازدید داشته است .

تگ شده :  ,

نویسنده پست
سه شنبه ، 16 جولای 2013     8:29 ب.ظ #

4web

Subscriber
62 پست34 تاپیک

سلام دوستان انشالله که حالتون خوب باشه یه سوال داشتم   من یه قالب دارم که میخواستم یه عکس کامل به بک گراندش بدم که ریپیت نمیشه یعنی عکس یه فوتبالیست هست میخوام بزارم به عنوان بک گراند ولی تو هر مانیتور یه جور نشون میده مثلا تو مانیتور خودم خوبه ولی مانیتور جای دیگه از کادر بیرون رفته ایا راهی هست که تو همه نمایشگرها یکی نشون بده

0  تشکر
سه شنبه ، 16 جولای 2013     8:49 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام از این استفاده کن ببین نتیجه اش چی میشه.

2  تشکر
چهار شنبه ، 17 جولای 2013     8:40 ق.ظ #

4web

Subscriber
62 پست34 تاپیک

خیلی ممنون از پاسخت کیوان جان ولی بازم تاثیری نداشت اگه میشه دوستان کمک کنید خیلی ضروری هست

0  تشکر
چهار شنبه ، 17 جولای 2013     11:07 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب از background-position استفاده کن و مثلا مقدار left center یا right center رو بهش بده.

2  تشکر
چهار شنبه ، 17 جولای 2013     12:50 ب.ظ #

4web

Subscriber
62 پست34 تاپیک

سلام کیوان جان من تمام این کارا رو که گفتی قبلا انجام دادم ولی بازم مشکل پابر جاست من سایت رو تو مانیتور لپ تابم خوب نشون میده ولی تو مانیتور crtخوب نشون نمیده تو lcdها هم نسبتا خوب بود

0  تشکر
چهار شنبه ، 17 جولای 2013     1:30 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

[quote=12849]سلام دوستان انشالله که حالتون خوب باشه یه سوال داشتم من یه قالب دارم که میخواستم یه عکس کامل به بک گراندش بدم که ریپیت نمیشه یعنی عکس یه فوتبالیست هست میخوام بزارم به عنوان بک گراند ولی تو هر مانیتور یه جور نشون میده مثلا تو مانیتور خودم خوبه ولی مانیتور جای دیگه از کادر بیرون رفته ایا راهی هست که تو همه نمایشگرها یکی نشون بده[/quote]

سلام

از این کد استفاده کنید:

2  تشکر
چهار شنبه ، 17 جولای 2013     4:07 ب.ظ #

4web

Subscriber
62 پست34 تاپیک

ممنون درست شد تشکر

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .