عمودی کردن باکس ها بجای افقی بودن

این تاپیک 16 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد اسفندیاری ،‏ 2 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1098 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 29 جولای 2014     5:39 ب.ظ #

3245

Subscriber
42 پست25 تاپیک

با سلام

دوستان من کد زیر رو دارم

{literal}
(function() {var params = {rssmikle_url: "http://feed.mikle.com/support/rss/",rssmikle_frame_width: "300",rssmikle_frame_height: "400",rssmikle_target: "_blank",rssmikle_font: "tahoma",rssmikle_font_size: "12",rssmikle_border: "off",responsive: "off",rssmikle_css_url: "",text_align: "right",text_align2: "right",corner: "off",scrollbar: "off",autoscroll: "off",scrolldirection: "up",scrollstep: "3",mcspeed: "20",sort: "New",rssmikle_title: "on",rssmikle_title_sentence: "???",rssmikle_title_link: "",rssmikle_title_bgcolor: "#0066FF",rssmikle_title_color: "#FFFFFF",rssmikle_title_bgimage: "",rssmikle_item_bgcolor: "#FFFFFF",rssmikle_item_bgimage: "",rssmikle_item_title_length: "55",rssmikle_item_title_color: "#0066FF",rssmikle_item_border_bottom: "on",rssmikle_item_description: "title_only",item_link: "off",rssmikle_item_description_length: "150",rssmikle_item_description_color: "#666666",rssmikle_item_date: "gl1",rssmikle_timezone: "Etc/GMT",datetime_format: "%e.%m.%Y %l:%M:%S %p",rssmikle_item_description_tag: "off",rssmikle_item_description_image_scaling: "off",article_num: "5",rssmikle_item_podcast: "off",keyword_inc: "",keyword_exc: ""};feedwind_show_widget_iframe(params);})();
{/literal}

این کد RSS Feed هست و مطالب رو نمایش میده.

حالا من این کد رو در یک فایل footer که دوبار میزارم، اینا میاد زیر هم، اما من میخوام کنار هم قرار بگیرند، واقعا نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم.

ممنون میشم همکاران کمک کنند،
پس از خرید VIP، این اولین سوالم هست.

با تشکر.

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
سه شنبه ، 29 جولای 2014     9:05 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

دوست عزیز من از اون کدا سر در نمیارم.....ولی شاید مشکل از این باشه که اون دو تا چیزی که در footer قرار دادین block باشه و اجازه نده که چیزه دیگه ای در کنارش قرار بگیره......شاید بتونید با استفاده از float و display : inline مشکلو حل کرد....یا علی

1  تشکر
سه شنبه ، 29 جولای 2014     10:23 ب.ظ #

3245

Subscriber
42 پست25 تاپیک

نه متاسفانه نشد،

من با position میتونم جابجا کنم، اما همین که ذره ای جابه جا میکنم، میره زیر لایه اصلی صفحه، راهی داره که این بیاد روی هر چیزی که جلوی راهشه؟

ممنون میشم دوستان حرفه ای رهنمایی کنند.

0  تشکر
سه شنبه ، 29 جولای 2014     10:25 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

مقدار خاصیت z-index:1000 قرار بدین.....فکر کنم درست بشه

2  تشکر
چهار شنبه ، 30 جولای 2014     1:18 ق.ظ #

3245

Subscriber
42 پست25 تاپیک

متاسفانه نشد

براتون عکس رو ضمیمه میکنم، از سمت راست رفته داخل، اما از سمت چپ نیومده بیرون و رفته زیر

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
چهار شنبه ، 30 جولای 2014     2:10 ق.ظ #

Flash_Bang

Subscriber
21 پست2 تاپیک

خوب از لیست مرتب استفاده کن ....

display: inline-block رو امتحان کردی؟؟؟

1  تشکر
چهار شنبه ، 30 جولای 2014     2:50 ق.ظ #

3245

Subscriber
42 پست25 تاپیک

منظورتون از لیست مرتب چیه؟

بله تست کردم ج نداد متاسفانه.

میتونید خودتون هم این کد رو توی یک فایل PHP اجرا کنید و دوبار تکرار کنیدش، میبینید که زیر هم میفته

0  تشکر
چهار شنبه ، 30 جولای 2014     11:10 ق.ظ #

3245

Subscriber
42 پست25 تاپیک

uuppp

0  تشکر
چهار شنبه ، 30 جولای 2014     1:18 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

میشه فایلتون رو قرار بدین یا بفرستین به ایمیلم؟؟

M.ESFANDIARY72@GMAIL.COM

1  تشکر
چهار شنبه ، 30 جولای 2014     1:59 ب.ظ #

3245

Subscriber
42 پست25 تاپیک

سلام

ضمیمه شد

در این فایل rss.php کد دوبار تکرار شده،  و وقتی فایل را اجرا میکنید، خواهید دید که زیر هم قرار میگیرند، اما من میخوام که کنار هم قرار بگیرن!

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 17 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .