عضویت ویژه

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  وحید صالحی ،‏ 2 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 572 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 6 می 2014     7:54 ب.ظ #

fareed fareedi

Subscriber
35 پست6 تاپیک

افزونه های زیادی برای عضویت ویژه هست ولی خیلی گزینه داره به صورت کامل یکی رو توضیح بدهید

edd-payline و s2member و advanced-vip

0  تشکر
پنجشنبه ، 8 می 2014     3:15 ب.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

سلام دوست عزیز.

خب ما با این افزونه ها کار نکردیم، وگرنه راهنمایی می شدین.

سعی می کنم یکیشون رو سرفرصت بررسی کنم و توی یه مطلب ارائه اش کنم.

1  تشکر
پنجشنبه ، 8 می 2014     3:37 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

دوست عزیز افزونه advanced-vip هفته آینده آموزشش رو میزارم البته این افزونه هایی رو هم که نام بردید اشکالات جزئی دارند و کامل نیستند و اما یک نکته ای رو هم بگم که بد نیست خودتون هم تلاش کنید و با مطالعه فایل های راهنمای افزونه ها و روش آزمون و خطا روش استفاده از یک افزونه رو یاد بگیرید

در ضمن در کامنتی که گذاشتی جواب دادم که آموزشش رو میزارم

1  تشکر
پنجشنبه ، 8 می 2014     4:49 ب.ظ #

fareed fareedi

Subscriber
35 پست6 تاپیک

خیلی ممنون

منم تلاش کردم به نتیجه مورد نظر نرسیدم از شما کمک خواستم

عضویت ویژه همانند سون لرن پرداخت آنلاین،دانلود vip داشته باشه استایل دادن و غیره

حالا تا هفته بعد صبر می کنیم

زکات علم یاد دادنِ

0  تشکر
پنجشنبه ، 8 می 2014     7:28 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

دوست عزیز همانند سون لرن و یا سایر سایت ها افزونه ای موجود نیست چون این نوع افزونه ها بصورت اختصاصی نوشته میشه و اگر بخواهید اینطور باشه باید به یه برنامه نویس سفارش بدید برات بنویسه شما افزونه های بالا معرفی کردی من هم گفتم یکیشون رو بررسی میکنم و نحوه استفاده ازش رو بهت میگم در ضمن در این آموزش  تنها به معرفی افزونه و منو ها و نحوه استفاده از افزونه خواهم پرداخت دیگه استایل دادن و سایر چیز هاش بعهده خودته در ضمن ناراحت نشی ولی یه کوچولو تنبلی ها هلو برو تو گلو بودن مطالب اونم در ضمینه وب که مباحث گسترده ای داره به ضرر نتنها شما بلکه تمام علاقه مندان در این زمینه هست و باعث میشه هیچ وقت پیشرفت نکنید و آخر هم ازش زده شی و ولش کنی یکم تلاشت رو بیشتر کن.حالا زمانی که آموزشش رو گذاشتم متوجه میشی که استفاده ازش چقدر ساده بوده فقط یه کوچولو تلاش می خواسته

موفق باشی

2  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .