عدم کارکرد متد post کد jquery ajax

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1497 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 26 آگوست 2013     8:53 ب.ظ #

persiax

Subscriber
6 پست10 تاپیک

با سلام

نمیدونم چرا این کد کار نمیکنه !

کد کلاینت :

و متدی که میخوام صدا زده بشه:

قبلا خونده بودم که باید از نوع استاتیک باشه اما این کار رو هم کردم عمل نکرد. نمیدونم دیگه چیکار کنم.

دوستان میخوام که پس از هنگام اجرا یه کارو انجام بده ، و وقتی هم که success شد یه کار دیگه .

1  تشکر
دوشنبه ، 26 آگوست 2013     9:05 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام متد رو که اینجوری صدا نمیزنن،باید نام متد رو به عنوان پارامتر بفرستی،چیزی که نوشتی برای فرستادن درخواست به وب سرویس استفاده میشه،با json هم نمیخاد بفرستی.

2  تشکر
دوشنبه ، 26 آگوست 2013     10:08 ب.ظ #

persiax

Subscriber
6 پست10 تاپیک

باز هم ببخشید که بهتون زحمت میدم ، با سینتکس جاوا آشنا نیستم ، تخصصم چیز دیگریه و یه چیزایی از وب سایت های خارجی در این مورد خوندم ،بگذریم . این طوری کار کردم اما باز هم نشد .

یه زحمت دیگه بکشید و نحوه اصلاح شدهش رو برام ضمیمه کنید. ممنون:

1  تشکر
دوشنبه ، 26 آگوست 2013     10:43 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب من یه مثال ساده میزنم.

قسمت HTML صفحه اصلی  :

قسمت درخواتس ای جکس با جی کوئری :

قسمت کد نویسی تو فایل ajax.aspx :

فقط یادتون باشه که قسمت HTML به جز Directive صفحه رو توی صفحه ajax.aspx حذف کنید،هر چند ما بعد از چاپ مقدار توی Response اونو رو با متد  End خاتمه دادیم.

موفق باشید.

4  تشکر
دوشنبه ، 26 آگوست 2013     10:47 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

البته اینم بگم، نمیدونم شما چقدر با Ajax خود مایکروسافت کار کردید،اما این تکنیک کد نویسی بیشتر برای PHP مناسبه،اما ASP.NET شما با کنترل های ای جکس خود ASP.NET به راحتی میتونی هر درخواستی روبه راحتی و بدون نیاز به کد نویسی خاصی Handle کنی.

1  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .