عدم نمایش حروف فارسی در netbeans

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Hosein ،‏ 1 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1074 بازدید داشته است .

تگ شده :  , ,

نویسنده پست
دوشنبه ، 5 ژانویه 2015     8:22 ب.ظ #

Hosein

Subscriber
3 پست1 تاپیک

سلام

من  از netbeans  و فریم فرک yii  میخوام استفاده کنم ولی با این یونیکد رو روی utf 8  تنظیم کردم ولی توی خود netbeans  حروف فارسی را درست نماش نمیده

مشکل کار کجاس تنظیم خاص دیگه نیاز است/

0  تشکر
سه شنبه ، 6 ژانویه 2015     7:45 ق.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

شما اگه در این صفحه تایپ کنید برای مثال 2 همان 2 نشان داده می شود ، چون کیبورد سیستم شما وقتی زبان را فارسی می کنید اعداد را فارسی نمی کند . شاید این دو ای که نوشتم الان فارسی باشد اگه فارسی بود یعنی سون لرن از کد تبدیل اعداد استفاده می کنه ولی الان عدد ١ فارسی نشان داده شد .

تیکه از کد من در همون صفحه ویرایشگر کد : $number = str_replace(’2′ , ‘٢’ , $number);

دیدی اگه سول لرن عدد به فارسی تبدیل نکرده باشه اینجا هم 2 انگلیسی وجود داره و هم 2 فارسی

0  تشکر
سه شنبه ، 6 ژانویه 2015     9:28 ق.ظ #

Hosein

Subscriber
3 پست1 تاپیک

فکر کنم درست نتونستم منظور خودم را بیان کنم منظورم اعداد نبود منظورم کلمات فارسی بود

مثلا اگر کلمه خانه رو توی netbeans8  بنویسم یه سری علائم عجیب نمایش داده میشه ولی توی خروجی کلمه درست نمایش داده میشه برای اینکه بتونم درست مشکل خودمم را بیان کنم

دوتا فایل ضمیمه کردم که یکی تصویر از خود محیط netbeans8 هست یکی هم خروجی اون هست.

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .