عدم اعمال قالب جدید در وردپرس

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهران ،‏ 4 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 182 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 23 جولای 2016     11:04 ب.ظ #

Z M

Subscriber
0 پست1 تاپیک

با سلام

من یه قالب رو لوکال نصب و فعال کردم اما رو سایت اعمال نمیشه. حجم آپلود رو هم به 100 مگ افزایش دادم اما فرقی نکرد.

لطفا راهنماییم کنید

مرسی

0  تشکر
یکشنبه ، 24 جولای 2016     9:02 ق.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

سلام

حقیقت اینکه تا خود قالب دیده نشه نمی شه نظر داد

شما قالب رو چطوری آپلود می کنید؟ من توصیه می کنم به هیچ عنوان از خود وردپرس این کار رو انجام ندید و به احتمال زیاد مشکل از این مورده.همیشه بهترین راه نصب قالب از طریق هاسته ... به این صورت که وارد هاستتون بشید ... فایل قالب رو اونجا آپلود کنید ... اکسترکتش کنید ... سپس قالب رو از بخش مدیریت فعال کنید

من احتمال میدم مشکل به دلیل افزایش ظرفیت آپلود بوده باشه من هم قبلا این مشکل رو تجربه کردم اون زمون که بی تجربه بودم به هاستینگ گفتم که ظرفیت آپلود سایتم رو افزایش بده و بعد این کار نمی تونستم قالب نصب کنم

اگر به روشی که گفتم یعنی نصب قالب از طریق هاست عمل کنید مشکل حل میشه والا باید روی یک هاست دیگه(مثلا هاست رایگان گیگفا) تست کنید (البته به همون روش که گفتم) اگر مشکل حل شد مشکل از هاسته و اگر حل نشد مشکل از خود کد نویسی قالبه.

امیدوارم موفق باشید

1  تشکر
یکشنبه ، 24 جولای 2016     3:44 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز .

آقا Mehran ایشون در سوالشون گفتم که قالب رو نصب و فعال کردن ولی در سایت اعمال نمیشه . پس مشکل از آپلود و ... نیست . هر چند من با صحبت های شما مخالفم . اصلا فرقی نداره شما قالب رو از چه روشی آپلود کنی. wp یا هاست فرقی نداره .

جواب سوال شما هم دوست عزیز این میشه که بعضی از قالب های وردپرس به دلیل استفاده از کد های php خاص که در لوکال اجرا نمیشن ممکنه اجرا نشده باشه . روی یک سرور آنلاین تست کنید . در ضمن جک کنید که نمایش خطا ها در php.ini فعال باشه تا اگر خطایی میشه قابل مشاهده باشه .

موفق باشید ... :)

1  تشکر
یکشنبه ، 24 جولای 2016     5:52 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

سلام

بله آقای محمد مهدی اکرمی من در صورت سوال دقت نکرده بودم که دوستمون Z M در لوکال قالب رو تست کردن ...

در مورد اینکه گفتم فایل قالب به صورت مستقیم بهتره آپلود شه به هاست نیز به این علت است که زمانی که ما فایل zip قالبمون رو در وردپرس در وردپرس آپلود می کنیم به دلایلی(مثل خطاها یا اینکه در اون لحظه میزان استفاده از منابع به حداکثر برسه) این فیل zip به درستی اکسترکت نشه و بعضی فایل ها به درستی در پوشه ی مربوطه قرار نگیرن که در این صورت ممکنه قالب به درستی اجرا نشه ولی اگر به طور مستقیم آپلود کنیم در شرایط کنترل شده بوده و امکان خطا به حداقل کاهش پیدا میکنه

اما در مورد سوال دوست عزیزمون هم اینکه شما قالب رو در یک هاست تست کنید احتمال عدم اجرای برخی کد های php قالب ها و اسکریپت ها در لوکال وجود داره

1  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .