طریقه ایجاد یک باکس در وبلاگ

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  hessam1993 ،‏ 3 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 2506 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 17 مارس 2013     2:29 ب.ظ #

hessam1993

Subscriber
2 پست2 تاپیک

سلام من به تازه گی وبلاگ نویسی رو شروع کردم پس زیاد اطلاعات برنامه نویسی وب ندارم

میخواستم یک باکس در وبلاگ ایجاد کنم مثل (فرم تماس با مدیر) است که در سایت شما کد آن وجود دارد ولی بجای تماس با مدیر یک آدرس اینترنتی بزنم که هرکس روی این باکس کلیک کند به اون urlکه من میگم بره اگه کسی میدونه کمکی به من بکونه ممنون.

2  تشکر
یکشنبه ، 17 مارس 2013     3:18 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام لازم هست که کد html مربوط به اون کادر رو در داخل قالب خود بگذارید یا این که در قسمت اسکریپت های خاص وبلاگ کد رو قرار بدید تا اون کادر در کنار وبلاگتون نمایش داده بشود. برای دادن لینک هم از تگ a استفاده کنید. برای مثال اگر میخواهید عکسی قرار بدید که با کلیک کردن روی اون، کاربر وارد آدرسی که میخواید بشه، از این کد استفاده کنید: به جای URL1 آدرس مورد نظرتون رو که میخواید بعد از کلیک کردن منتل بشه رو بگذارید و به جای URL2 آدرس عکس مورد نظرتونو بگذارید.

2  تشکر
یکشنبه ، 17 مارس 2013     3:21 ب.ظ #

hessam1993

Subscriber
2 پست2 تاپیک

[quote=10210]سلام
لازم هست که کد html مربوط به اون کادر رو در داخل قالب خود بگذارید یا این که در قسمت اسکریپت های خاص وبلاگ کد رو قرار بدید تا اون کادر در کنار وبلاگتون نمایش داده بشود.
برای دادن لینک هم از تگ a استفاده کنید. برای مثال اگر میخواهید عکسی قرار بدید که با کلیک کردن روی اون، کاربر وارد آدرسی که میخواید بشه، از این کد استفاده کنید:

[/quote]
 سلام ممنون ولی من نمیتونم کد رو ببینم
میشه یه بار دیگه کد رو بزارید

1  تشکر
یکشنبه ، 17 مارس 2013     3:44 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

شرمنده سرعتم پایینه ادیتور باز نمیشه

به جای
URL1
آدرس مورد نظرتون رو که میخواید بعد از کلیک کردن منتقل بشه رو بگذارید
و به جای
URL2
آدرس عکس مورد نظرتونو بگذارید.

2  تشکر
یکشنبه ، 17 مارس 2013     5:24 ب.ظ #

hessam1993

Subscriber
2 پست2 تاپیک

دوباره سلام خيلى خيلى ممنون كه جواب منو داديد

1  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .