طراحی header و background سایت مانند سایت digikala یا سایت شما

این تاپیک 6 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  aligh ،‏ 2 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1135 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
دوشنبه ، 1 سپتامبر 2014     12:02 ب.ظ #

Moh Neg

Subscriber
5 پست2 تاپیک

با سلام خدمت شما بنده برای پروژه پایان ترم کارشناسی طراحی و پیاده سازی سایت مشابه دیجی کالا را برداشتم که در همین طراحیش مشکل دارم وای به حال کدنویسیش البته شاید از دید اساتید دانشگاه زیاد به چشم نیاید طراحی و بیشتر بحث کدنویسی ملاک باشه اما برای خودم مهمه

در ابتدای طراحی به این مشکل برخورد کردم که اگر شما سایت دیجی کالا را zoom out کنید به طوری که به آخرین حد خودش که 25% است برسد header سایت و footer  کل صفحه رو پوشش داده و یا هنگامی که zoom in را انجام می دهید فقط قسمت مطالب سایت دیده می شود و دیگر خبری از قسمت هایی که هنگام zoom out دیده می شدند نیست.

باز هم برای اینکه مطلب برای دوستان گویا باشد و بتوانند برای حل مشکلم لطف کنند و بنده را راهنمایی بفرمایند عکسش رو میذارم که قسمت هایی که مشخص کردم منظور من است.

ممنون میشم راهنمایی کنید

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
دوشنبه ، 1 سپتامبر 2014     1:27 ب.ظ #

بردیا راستین

Subscriber
93 پست7 تاپیک

با سلام دوست عزیز این مطلبی که شما میگی با زوم تغیرات ایجاد میشه بخاطر ریسپانسیو بودن قالب (واکنش گرا ) بودنشه که فکر کنم توی همین سون لرن سرچ کنی مطالبی در باره ریسپانسیو باشه.

1  تشکر
دوشنبه ، 1 سپتامبر 2014     1:31 ب.ظ #

aligh

Subscriber
136 پست33 تاپیک

سلام . دوست عزیز شما یه نگاه به فایل ضمیمه شده بیندازید ، اگه بازم مشکلتون حل نشد در خدمتم

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
1  تشکر
دوشنبه ، 1 سپتامبر 2014     2:10 ب.ظ #

Moh Neg

Subscriber
5 پست2 تاپیک

ممنون تقریبا طراحی شما به اونی که من میخوام نزدیکه اولا می خواستم بدونم که همونطور که دوست عزیزمون فرمودند مربوط به طراحی ریسپانسیوه یا نه بدون اون هم میشه چون یک مطلب خوندم که برام خیلی جالب بود و اون این بود که در بحث طراحی ریسپانسیو مشکلی که هست اینه که سئو سایت رو دچار مشکل میکنه البته در پاسخ بعضی ها عنوان کردند که اگر طراحی ریسپانسیو رو بدون استفاده از بوت استرپ و ... و فقط با css انجام بدید مشکلی نخواهید داشت

دوما آیا این رو می تونی برای کل صفحه اعمال کنی یعنی پایین سایت هم  یک footer بزاری برای سایت و  بدنه سایت که قراره مطالب اصلی داخلش باشه ثابت باشه

بازم ممنون و متشکر از پاسختون

0  تشکر
دوشنبه ، 1 سپتامبر 2014     2:37 ب.ظ #

aligh

Subscriber
136 پست33 تاپیک

میشه گفت رسپانسیو ، ولی همان طور که خودت شما هم اشاره کردین بهتره بجای بوت استرپ و ... از مدیاکوئری ها یا از یکاهای درصدی استفاده کرد . بله ، در همه ی قسمت های سایت میشه از این روش استفاده کرد . یه نکته ی دیگه ، اگر میخواهید از یکاهای درصدی استفاده کنید حتما از min-width هم استفاده کنید .

1  تشکر
دوشنبه ، 1 سپتامبر 2014     3:41 ب.ظ #

Moh Neg

Subscriber
5 پست2 تاپیک

دو تا سوال دیگه برام پیش امد ممنون که صبورانه پاسخ می دید:

1-الان صفحه ای که شما طراحی کردید با بوت استرپ یا سایر فیرمورک ها طراحی کردید؟

2- به نظرتون دیجی کالا هم از بوت استرپ یا سایر فریم ورک ها استفاده کرده یا صرفا css ؟

0  تشکر
دوشنبه ، 1 سپتامبر 2014     5:13 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

aligh

Subscriber
136 پست33 تاپیک

مگه کد رو ندیدین ؟ من با درصد درستش کردم . خیر ، سایت دیجی کالا اصلا از فریم ورک استفاده نکرده .

1  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .