طراحی مجدد یک سایت

این تاپیک 2 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  افشین زندی ،‏ 1 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 434 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 20 آوریل 2015     6:58 ب.ظ #

hadi khalaj

Subscriber
18 پست33 تاپیک

سلام. من در طراحی وب تازه کارم و اطلاعات کمی دارم. سوالم اینه که اگر بخواهیم یک سایتی که بلا ساخته شده را عینا جهت یادگیری طراحی کنیم جه توصیه هایی میکنید؟ مثلا چطور میتونیم نوع فونت و بخصوص فاصله عناصر از هم را پیدا کرد البته بدون استفاده از سورسها.ممنون.

0  تشکر
سه شنبه ، 21 آوریل 2015     12:23 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

از اینسپکتور مرورگرها استفاده کن ...

1  تشکر
سه شنبه ، 21 آوریل 2015     10:52 ب.ظ #

افشین زندی

Subscriber
101 پست8 تاپیک

سلام دوست عزیز

چون گفتید تازه کار هستید ی توضیح کلی میدم.

ببینید اگه تو طراحی وب تازه کار هستید فعلا انجام چنین کاری قطعا به شکست میخوره.سعی نکنید راه چندماهه رو تو یه هفته برید.چون از تمرین زده میشید و اون اشتیاق اولیه براتون نمیمونه.

اگه میخواید یادبگیرید چطوری یه سایت رو از 0 طراحی و کدنویسی کنید مراحل به این شکل هست که میگم.

1- طراحی داخل نرم افزار فتوشاپ یا کشیدن طرح اولیه روی کاغذ

2- یادگیری html , css و تسلط کافی و کامل روی اون ها.برای تمرین میتونید قالب های آماده رو تبدیل کنید تا خودتون رو بسنجید.بعد میتونید اینکاری که الان قصد دارید یعنی یه سایتی رو ببینید و از روی ظاهر مشابهش رو کد بزنید

3- یادگیری javascript , jquery

4- یادگیری php

اگه این چهار مرحله رو یادبگیرید هم سوالاتون کمی تخصصی تر میشه هم از این سردرگمی که الان دارید در میاید.

اگه واقعا میخواید خوب و اصولی یادبگیرید تو دوره طراحی وب سون لرن حتما شرکت کنید.چون واقعا سرعت یادگیریتون رو چند برابر میکنه یا لااقل برای من اینطوری بود.در هر صورت موفق باشید

1  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .