طراحی قالب وبلاگ یا وبسایت

این تاپیک 5 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد اسفندیاری ،‏ 2 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1619 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 7 سپتامبر 2012     10:03 ق.ظ #

Mnmn200

Subscriber
6 پست7 تاپیک

سلام میشه چنتا کتاب برای طراحی قالب وبلاگ یا وبسایت به من معرفی کنید وبلاگ باشه بهتره ممنون...

0  تشکر
جمعه ، 7 سپتامبر 2012     1:46 ب.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

سلام. دوست عزیز باید مشخص میکردی چه قالب برای چه سیستمی؟ بلاگفا، میهن بلاگ، پرشین بلاگ و.... یا که قالب وبسایت برای وردپرس، جوملا، دروپال!؟ توی خود سایت 7لرن دوتا توی موضوع کتابهای آموزشی سه تا کتاب برای آموزش طراحی قالب هست یکی برای بلاگفا و یکی برای وردپرس و دیگری برای جوملا

2  تشکر
جمعه ، 7 سپتامبر 2012     4:43 ب.ظ #

محمدسینا معراجیان

Contributor
112 پست0 تاپیک

البته اقا سجاد یه اشتباه کوچیکی کردند بحث طراحی قالب یک مبحث عام هست و فرقی نداره برای کدوم سیستم باشه مثلا فرقی نمی کنه که هدر قالب رو برای وردپرس طراحی می کنید یا بلاگفا!!!

اون بحث بحث ست کردن قالب هست که پس از اینکه طراحی و برنامه نویسی قالب به اتمام رسید میشه با هر سیستمی ستش کرد

به هرحال هم برای طراحی و هم برای ست کردن از اموزش های خود سایت می تونید استفاده کنید

2  تشکر
جمعه ، 7 سپتامبر 2012     4:50 ب.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

[quote=4525]البته اقا سجاد یه اشتباه کوچیکی کردند[/quote]
 بله سینا جان درست میگن. من بابت اشتباهم عذر میخوام!

2  تشکر
دوشنبه ، 10 سپتامبر 2012     10:40 ب.ظ #

morteza

Subscriber
163 پست58 تاپیک

سلام من می خوام کلا بلوک های قالب ام رو عوض کنم لطفا راهنمایی کنید که چطور می تونم بلوک طراحی کنم ؟؟؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 10 آوریل 2014     6:05 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

با سلام خدمت شما به نظر من اگر با زبان انگلیسی آشنایی مقدماتی دارید از سایت w3schools استفاده کنید....برای شروع سایت بسیار خوبیه....یا علی

3  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .