طراحی قالب در Asp

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  وحید صالحی ،‏ 3 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 3101 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 17 دسامبر 2012     10:05 ب.ظ #

alinaghavi

Subscriber
23 پست9 تاپیک

سلام دوستان

من یه قالب میخام طراحی کنم ولی نمیدونم چجوری باید این کار رو بکنم لطفا راهنماییم کنید

طرح کلیش رو با برنامه Paint درست کردم میزارم.لطفا کمک کنید سریع هم میخام

این طرح باید با صفحه مرورگر فیت بشه.یعنی کل صفحه رو بگیره و لابلاش یه سری عکس و مطالب و منو و جی کویری قرار میگیره برای همین نمیشه به صورت یه عکس باشه لطفا کمککککککککک کنید

ممنون

اینم لینک عکس طرح کلی قالب

یا

http://upload.tehran98.com/img1/mm75gu8pc9tpshwos1i.jpg

0  تشکر
دوشنبه ، 17 دسامبر 2012     11:21 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام
خوب برای طراحی سایت چند راه وجود داره یه راهش اینکه قالب سایت رو توی فتوشاپ طراحی کنی بعد با ابزارهایی مثل slice tools برش بزنی و بعد از اینکه این کارو کردی قالب رو با فرمتی برای وب ذخیره کنی تا فایلهای html و css برات ساخته بشه بعد از اون با نرم افزاریی از قبیل dreamweaver ,forntpage,expressionweb ویا خود محیط ویژوال استودیو که گفتی قالب نهایی رو پیاده سازی کنی توی سایت هم سرچ کن آموزش طراحی قالب با فتوشاپ هستش می خواستم لینکش بزارم ولی دچار مشکل شدم سرچ کن پیداش میکنی...

1  تشکر
سه شنبه ، 18 دسامبر 2012     3:48 ب.ظ #

alinaghavi

Subscriber
23 پست9 تاپیک

با فتوشاپ کار کردم ولی نمیدونم چجوری اینو درست کنم.ابزار خطی که فتوشاپ داره زیاد جالب نیست.بعد باید اندازه هایش و چجوری بدم که دقیقا بتونم فیت صفحه بشه و کشیده و... نشه؟

اگه بتونین بگید چجوری ممنون میشم چون با ابزار اسلایس هم کار نکردم

1  تشکر
سه شنبه ، 18 دسامبر 2012     7:16 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام

یه آموزش درست می کنم میزارم در مورد اینکه اندازه بدی تا کشیده نشه اون دیگه مربوط میشه به نرم افزار طراحی صفحت ربطی به فتوشاپ نداره تو آموزش می بینی که چطوریه...

0  تشکر
چهار شنبه ، 19 دسامبر 2012     4:11 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام

یه فایل آموزشی درست کردم از اینجا دانلودش کن فقط فرمتش فلش هستش با نرم افزار هایی مثل kmplayer میتونی ببینی اگه سوالی هم داشتی بپرس...

3  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .