صفحه دیگر در وردپرس

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  ali.heidari7091 ،‏ 2 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 499 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 22 جولای 2014     10:41 ب.ظ #

ali.heidari7091

Subscriber
8 پست24 تاپیک

سلام دوباره خدمت دوستان با آروزی قبولی عبادات همه دوستان...

دوستان برای رفتن به صفحه دیگر برای مثال من یک منو دارم با عناوین درباره ما اخبار آموزش و ... که با کلیلک بر روی هر کدام صفحه جدیدی باز میشود و پست و کامنت های خود را دارد درست مثل همین سایت 7learn.میشه کسی راهنمایی کنه چطوری باید این کارو انجام بدم...؟

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
چهار شنبه ، 23 جولای 2014     7:49 ق.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

حسن امجد

Subscriber
10 پست2 تاپیک

سلام دوست عزیز
باید لینک صفحه ی  مورد نظر رو در منو قرار بدی

برای صفحه ای مثل درباره ی ما باید  یک برگه ای درست کنی ، موقع درست کردنش زیر عنوانش نوشته پیوند یکتا بعدش هم یک آدرسی هست اون آدرس لینک صفحه ی مورد نظر هستش

اگر هم برای قسمتی مثل اخبار بخوای درست کنی باید یک دسته ای به نام اخبار بسازی ، توی قسمت دسته ها لینک هر دسته رو گذاشته و اون رو در منو قرار بدی تا  به تمام پست های مربوط به اون دسته در اون صفحه دسترسی داشته باشی

اگه هم از منوی داینامیک خود وردپرس استفاده میکنی که اصلا احتیاجی به لینکش نیست و فقط باید از قسمت برگه ها اون رو وارد منو کنی البته در وردپرس منو رو به فهرست ترجمه کرده

2  تشکر
چهار شنبه ، 23 جولای 2014     12:15 ب.ظ #

ali.heidari7091

Subscriber
8 پست24 تاپیک

تشکر دوست عزیز میشه راهنمایی کنید چجور میشه قالب مورد نظر خودم رو برای این برگه قرار بدم...

0  تشکر
چهار شنبه ، 23 جولای 2014     12:25 ب.ظ #

ali.heidari7091

Subscriber
8 پست24 تاپیک

و سوال دیگر که ایا میشود برای هر دسته هم که ایجاد میشود یک قالب که خودم برای آن صفحه ایجاد کردم و مجزا از صفحه اصلی سایت هست قرار بدم؟ با تشکر

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .